Gå til hovedindhold

MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX

MSIBundkortEAN: 4711377034210
Pris fra 1.409 krtil 1.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.279 kr 14. mar.

Sammenlign priser på MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI ATX LGA1700 Intel B760
1.409 kr
Til butik
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI ATX LGA1700 Intel B760 billede

Produktinformation

MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI - ATX - DDR5 - LGA1700 - ALC897

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MAG B760 TOMAHAWK WIFI
EAN: 4711377034210
Varenr.: 1000959450
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX
1.496 kr
Til butik
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 3 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), Intel WiFi 6E & Bluetooth 5.3, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: MAG B760 TOMAHAWK WIFI
EAN: 4711377034210
Varenr.: 3175193
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - GEEKD.dk
1.499 kr
Til butik
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI er bundkortet for dig, der vil have cutting-edge teknologi til fremtidens spil uden at sprænge budgettet. Med support til Intel 12. og 13. generations Core processorer, plus kompatibilitet med kommende 14. generations Raptor Lak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377034210
Varenr.: 46704474423632
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI ATX LGA1700 Intel B760
1.679 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort MSI MAG B760 Tomahawk WiFi LGA 1700 ATX
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort MSI MAG B760 Tomahawk WiFi LGA 1700 ATX
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.409 kr1.409 krKøb
2Proshop DK1.496 kr1.496 krKøb
3Geekd1.499 kr1.499 krKøb
4Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 1.493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.396 kr.

Den nuværende pris på 1.409 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.409 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.405 kr7 kr (0%)
22. maj 20261.412 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.409 kr4 kr (0%)
16. maj 20261.405 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.402 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.399 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.397 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.398 kr6 kr (0%)
7. maj 20261.404 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret