Gå til hovedindhold

MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

MSIBundkortEAN: 4711377010153
Pris fra 1.418 krtil 1.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.178 kr 18. mar.

Sammenlign priser på MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1418 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Mag B650 Tomahawk Wifi
1.418 kr
Til butik
MSI Mag B650 Tomahawk Wifi billede

Produktinformation

MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - ATX - AM5

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MAG B650 TOMAHAWK WIFI
EAN: 4711377010153
Varenr.: 1000805438
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.453 kr
Til butik
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 6 x SATA-600 / 3 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC4080 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: MAG B650 TOMAHAWK WIFI
EAN: 4711377010153
Varenr.: 3109511
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.467 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI, motherboard (black) - AM5 Bundkort - GEEKD.dk
1.570 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI Mag B650 Tomahawk Wifi
1.689 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG B650 Tomahawk WiFi - AMD B650, Socket AM5, ATX bundkort
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG B650 Tomahawk WiFi - AMD B650, Socket AM5, ATX bundkort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.418 kr1.418 krKøb
2Proshop DK1.453 kr1.453 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.467 kr1.467 krKøb
4Geekd1.570 kr1.570 krKøb
5Ultrashop1.689 kr1.689 krKøb
6Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
7Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.178 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 1.443 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.398 kr.

Den nuværende pris på 1.418 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.418 kr40 kr (3%)
23. maj 20261.378 kr27 kr (2%)
22. maj 20261.405 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.403 kr27 kr (2%)
13. maj 20261.430 kr27 kr (2%)
8. maj 20261.403 kr29 kr (2%)
7. maj 20261.432 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.433 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.432 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.433 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret