Gå til hovedindhold

MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3

MSIBarebonecomputerEAN: 4711377371070
Pris fra 4.068 krtil 4.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 551 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4068 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Cubi Z AI 8M Barebone Mini PC R9-8945HS 0GB No-OS
4.068 kr
Til butik
MSI Cubi Z AI 8M Barebone Mini PC R9-8945HS 0GB No-OS billede

Produktinformation

MSI Cubi Z AI 8M-004BEU - Barebone - mini PC Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon Graphics 780M (integreret) - 2x 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: Cubi Z AI 8M-004BEU
EAN: 4711377371070
Varenr.: 1003622161
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
4.148 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI Cubi Z AI 8M barebone mini PC - Ryzen 9 8945HS, uden RAM/OS
-2%4.599 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI Cubi Z AI 8M barebone mini PC - Ryzen 9 8945HS, uden RAM/OS billede

Produktinformation

MSI Cubi Z AI 8M-004BEU - Barebone - mini PC Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon Graphics 780M (integreret) - 2x 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone PCer
Vægt: 2.05g
EAN: 4711377371070
Varenr.: 2055554
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI Cubi Z AI 8M barebone mini PC - Ryzen 9 8945HS, uden RAM/OS
-2%4.619 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.068 kr4.068 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.148 kr4.148 krKøb
3Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
4Vivas DK4.619 kr4.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3

PriceData har fulgt prisen på MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 i 123 dage. Laveste pris i perioden er 4.068 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 4.134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.101 kr.

Den nuværende pris på 4.068 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for MSI Cubi Z AI 8M 004BEU - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 9 8945HS / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 20264.068 kr66 kr (2%)
1. feb. 20264.134 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret