Gå til hovedindhold

Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2)

MotorolaElektronikEAN: 5031753007492
Pris fra 208 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 25. maj

Sammenlign priser på Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Talkabout T42 Tovejs radio 16 kanaler 4km taleområde
208 kr
Til butik
Motorola Talkabout T42 Tovejs radio 16 kanaler 4km taleområde billede

Produktinformation

Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: T42RED
EAN: 5031753007492
Varenr.: 995979014
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Talkabout T42 - Red - Twin Pack
214 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola TALKABOUT T42, 16 kanaler, 4000 m, LCD, 48 mm, 27 mm, 136 mm
219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Talkabout T42 Tovejs radio 16 kanaler 4km taleområde
289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Walkie talkie Motorola Talkabout T42 - 16 kanaler, sort/rød
299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Walkie talkie Motorola Talkabout T42 - 16 kanaler, sort/rød
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK208 kr208 krKøb
2Proshop DK214 kr253 krKøb
3CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
4Ultrashop289 kr289 krKøb
5Boligcenter DK299 kr299 krKøb
6Vivas DK319 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 203 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og rød (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026208 kr11 kr (6%)
27. maj 2026197 kr17 kr (9%)
25. maj 2026180 kr4 kr (2%)
18. maj 2026184 kr4 kr (2%)
11. maj 2026188 kr6 kr (3%)
9. maj 2026194 kr6 kr (3%)
1. maj 2026200 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026199 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026202 kr3 kr (2%)
27. apr. 2026199 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret