Gå til hovedindhold

Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2)

MotorolaElektronikEAN: 5031753007171
Pris fra 622 krtil 839 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 9. maj

Sammenlign priser på Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 622 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack
622 kr
Til butik
Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack billede

Produktinformation

Twin Pack, transportabel, tovejs radio, PMR, 446 MHz, 16 kanaler, sort, gul (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Walkie Talkie
Artikel nr.: B8P00811YDEMAG
EAN: 5031753007171
Varenr.: 2730940
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Talkabout T82 Extreme Tovejs radio 16 kanaler 10km taleområde
642 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2)
687 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Motorola Talkabout T82 Extreme, Walkie Talkie
-18%700 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Walkie talkie Motorola Talkabout T82 Extreme Twin Pack - 16 kanaler - sort/orange
-3%759 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Walkie talkie Motorola Talkabout T82 Extreme Twin Pack - 16 kanaler - sort/orange
-3%779 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Talkabout T82 Extreme Tovejs radio 16 kanaler 10km taleområde
839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK622 kr661 krKøb
2CompuMail DK642 kr642 krKøb
3CS MEGASTORE DK687 kr726 krKøb
4Teknikproffset DK700 kr749 krKøb
5Boligcenter DK759 kr759 krKøb
6Vivas DK779 kr858 krKøb
7Ultrashop839 kr839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 611 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 667 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 625 kr.

Den nuværende pris på 622 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Motorola Talkabout T82 Extreme - Twin Pack - transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort, gul (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026622 kr3 kr (0%)
9. maj 2026619 kr3 kr (0%)
10. apr. 2026622 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026624 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026623 kr2 kr (0%)
27. mar. 2026621 kr7 kr (1%)
22. feb. 2026614 kr3 kr (0%)
21. feb. 2026611 kr3 kr (0%)
19. feb. 2026614 kr3 kr (0%)
14. feb. 2026611 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret