Gå til hovedindhold

Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2)

MotorolaElektronikEAN: 5031753007508
Pris fra 194 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra Talkabout T42 Tovejs radio 16 kanaler 4km taleområde
194 kr
Til butik
Zebra Talkabout T42 Tovejs radio 16 kanaler 4km taleområde billede

Produktinformation

Zebra Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 188117
EAN: 5031753007508
Varenr.: 993420714
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2)
211 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Talkabout T42 - Blue
214 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zebra Talkabout T42 Tovejs radio 16 kanaler 4km taleområde
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK194 kr194 krKøb
2CS MEGASTORE DK211 kr250 krKøb
3Proshop DK214 kr253 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Motorola Talkabout T42 - Transportabel - tovejs radio - PMR - 446 MHz - 16 kanaler - sort og blå (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026194 kr4 kr (2%)
17. maj 2026190 kr1 kr (1%)
14. maj 2026191 kr1 kr (1%)
12. maj 2026192 kr2 kr (1%)
8. maj 2026194 kr1 kr (1%)
6. maj 2026193 kr4 kr (2%)
2. maj 2026197 kr4 kr (2%)
1. maj 2026193 kr5 kr (3%)
30. apr. 2026198 kr12 kr (6%)
29. apr. 2026210 kr28 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret