Gå til hovedindhold

Mont Blanc Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml

Mont BlancParfume og eau de cologneEAN: 3386460032698
Pris fra 227 krtil 428 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mont Blanc Legend Eau de Toilette Spray - 30 ml
227 kr
Til butik
Mont Blanc Legend Eau de Toilette Spray - 30 ml billede

Produktinformation

Montblanc Legend 50 ml Mænd

Produktspecifikationer

Mærke: Mont Blanc
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460032698
EAN: 3386460032698
Varenr.: 3008185
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MontBlanc - Legend Homme - 50 ml - Edt
-48%279 kr
Før 535 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mont Blanc Legend Edt 50ml
-22%296 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mont Blanc Legend Edt 50ml billede

Produktinformation

Mont Blanc Legend Edt är en av världen mest sålda dofter för män och har en frisk känsla av kvalitet och lyx. Doftnoter: bergamott, litsea, lavendel, ananasblad, jasmin, cederträ, pomerose, ros, evernyl, sandelträ, ambrofix och tonkaböna.

Produktspecifikationer

Mærke: Mont Blanc
Kategori: Parfume til ham
EAN: 3386460032698
Varenr.: 38-58234
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml
387 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Montblanc Legend EDT 50 ml
-27%391,33 kr
Før 535 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Montblanc Legend Eau de Toilette 50 ml
392 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mont Blanc Legend Eau De Toilette 50 ml
-10%418 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mont Blanc Legend EDT (50 ml)
-20%428 kr
Før 535 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2BilligParfume.dk279 kr279 krKøb
3Teknikproffset DK296 kr345 krKøb
4NordicFeel DK387 kr387 krKøb
5NiceHair.dk391,33 kr391,33 krKøb
6Lyko DK392 kr392 krKøb
7Cocopanda DK418 kr418 krKøb
8Made4men Danmark428 kr428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Montblanc Legend Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026227 kr51 kr (18%)
2. apr. 2026278 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026277 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026278 kr6,35 kr (2%)
16. mar. 2026271,65 kr5,35 kr (2%)
15. mar. 2026277 kr5,35 kr (2%)
13. mar. 2026271,65 kr5,35 kr (2%)
23. feb. 2026277 kr51 kr (23%)
12. feb. 2026226 kr51 kr (18%)
11. feb. 2026277 kr16,78 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret