Gå til hovedindhold

Mont Blanc MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g

Mont BlancParfume og eau de cologneEAN: 3386460032735
Pris fra 97 krtil 210 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mont Blanc Legend Deodorant Stick, 75 g.
-50%97 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mont Blanc Legend Deodorant Stick, 75 g. billede

Produktinformation

Mont Blanc Legend Deodorant Stick er en pålidelig og effektiv måde at holde dig frisk og velduftende hele dagen. Denne deodorant har den samme subtile og forførende duft som Mont Blanc Legends parfume, og den er skabt til at beskytte mod uønsket krops lug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montblanc
EAN: 3386460032735
Varenr.: MONTB0001
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g
-43%119 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mont Blanc Legend Deodorant Stick
124 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mont Blanc Legend Deo Stick (75g)
-20%156 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Montblanc - Legend Deodorant Stick 75 Ml
159,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mont Blanc Legend Deostick 75g
190 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Montblanc Legend Pour Homme Deostick - 75 g
197 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Montblanc Legend Deodorant Stick 75 ml
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop97 kr97 krKøb
2BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
3Proshop DK124 kr163 krKøb
4Made4men Danmark156 kr156 krKøb
5Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
6Teknikproffset DK190 kr239 krKøb
7NordicFeel DK197 kr197 krKøb
8Lyko DK210 kr210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g

PriceData har fulgt prisen på MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for MontBlanc - Legend Homme - Deodorant Stick - 75 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202697 kr8 kr (8%)
20. maj 2026105 kr8 kr (8%)
5. maj 202697 kr8 kr (8%)
3. maj 2026105 kr8 kr (8%)
21. apr. 202697 kr8 kr (8%)
20. apr. 2026105 kr8 kr (8%)
12. mar. 202697 kr8 kr (8%)
11. mar. 2026105 kr8 kr (8%)
5. mar. 202697 kr16,39 kr (14%)
3. mar. 2026113,39 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret