Gå til hovedindhold

Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml

Pris fra 113 krtil 155 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Molton Brown Rose Dunes Travel Case Eau de Parfum - 7,5 ml
113 kr
Til butik
Molton Brown Rose Dunes Travel Case Eau de Parfum - 7,5 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Unisexparfume
Størrelse: 7.5 ml
Artikel nr.: 191668
EAN: 5030805030617
Varenr.: 191668
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Molton Brown Rose Dunes EdP Travel Case Refill (7,5 ml)
-23%120 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Molton Brown Rose Dunes EdP Travel Case Refill (7,5 ml) billede

Produktinformation

Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose EdP Travel Case er en Molton Brown klassiker, som er både sofistikeret og sprudlende. Duften åbner med søde noter af litchi, folder sig ud i en delikat buket af pæon og rose og ender i en fyldig base af cedertræ. Parfumør Vanessa Prudent valgte en signaturnote af saftige hindbær, inspireret af hendes barndomsminder. Perfekt rejsestørrelse (7,5 ml) Noter af litchi, pæon, rose og cedertræ Duftfamilie: Floral...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Eau de Parfum til hende
0
Artikel nr.: 63923
EAN: 5030805030617
Varenr.: B095499
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml
155 kr
Til butik
Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml billede

Produktinformation

Molton Brown Rose Dunes EdP Travel Case er en rig floral amber duft. Den åbner med krydrede noter af safran og bevæger sig ind i et hjerte af fløjlsblød rose for at ende i en dyb base af oud. Mørk, intens Sulawesi- patchouli, som er signaturnoten i denne duft, giver en sofistikeret dybde og elegance.- Perfekt rejsestørrelse (7,5 ml)- Noter af safran, rose og patchouli- Duftfamilie: Floral Amber- Eau de Parfum- Fås også i 100 ml glasflakonTop: Safran, solbær, ingefær, violblad, bergamotHjerte: Rose, geranium, liljekonval, magnolia, hindbærBase: Oud, læder, sandeltræ, musk, vetiverSignaturnote: Sulawesi patchouli100% vegetarisk formel. Ansvarligt fremstillet i England. Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 7.500000000
Artikel nr.: 63923
EAN: 5030805030617
Varenr.: 1423-535-0007

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK113 kr113 krKøb
2Bangerhead DK120 kr120 krKøb
3Lyko DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml

PriceData har fulgt prisen på Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Molton Brown Rose Dunes Eau de Parfum Travel Case Refill 7,5 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026113 kr7 kr (6%)
21. maj 2026120 kr9 kr (7%)
12. maj 2026129 kr5 kr (4%)
6. maj 2026124 kr5 kr (4%)
4. maj 2026129 kr9 kr (8%)
3. maj 2026120 kr9 kr (7%)
2. maj 2026129 kr9 kr (8%)
1. maj 2026120 kr9 kr (7%)
30. apr. 2026129 kr9 kr (8%)
29. apr. 2026120 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret