Gå til hovedindhold

Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri

MetaboKædesaveEAN: 4061792245402
Pris fra 793 krtil 1.299,66 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 506,66 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 768 kr 2. maj

Sammenlign priser på Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 793 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo Ms 18 Ltx 15 Batteridrevet Grensav 18V 15Mm
793 kr
Til butik
Metabo Ms 18 Ltx 15 Batteridrevet Grensav 18V 15Mm billede

Produktinformation

Metabo - 600856850 - Batteridrevet Grensav - 18V - 15Mm - Ergonomisk Design - Batteri medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 600856850
EAN: 4061792245402
Varenr.: 1001367795
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri
871 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grensav/mini-motorsav 15cm 18V solo MS 18 LTX 15
-10%1.299,66 kr
Før 1.448,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grensav/mini-motorsav 15cm 18V solo MS 18 LTX 15 billede

Produktinformation

Denne innovative batteridrevne minisav er en uundværlig hjælper for enhver haveentusiast, som ønsker at vedligeholde træer og buske med lethed og effektivitet. Apparatet er specielt udformet til at klippe både grønne skud og tykkere grene, og det skiller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Kædesave
EAN: 4061792245402
Varenr.: 467110

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK793 kr793 krKøb
2CS MEGASTORE DK871 kr910 krKøb
3Globaltools.dk1.299,66 kr1.299,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri i 149 dage. Laveste pris i perioden er 768 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.282,53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 921 kr.

Den nuværende pris på 793 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Metabo MS 18 LTX 15, 15 cm, 5 m/s, 25,4 / 4 mm (1 / 4), 1,1 mm, Sort, Grøn, Rød, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026793 kr96 kr (11%)
24. maj 2026889 kr96 kr (12%)
14. maj 2026793 kr96 kr (11%)
13. maj 2026889 kr121 kr (16%)
2. maj 2026768 kr11 kr (1%)
19. apr. 2026779 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026778 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026779 kr93 kr (11%)
27. mar. 2026872 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026873 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret