Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO

Bosch GroupKædesaveEAN: 4059952686653
Pris fra 2.244 krtil 2.649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 405 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.187 kr 9. maj

Sammenlign priser på Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2244 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO
2.244 kr
Til butik
Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Kædesave
Farve: 4
Artikel nr.: 0 600 8D3 000
EAN: 4059952686653
Varenr.: 24279487
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GKE 18V-40 Professional 18V
2.252 kr
Til butik
Bosch GKE 18V-40 Professional 18V billede

Produktinformation

Bosch GKE 18V-40 Professional. Kæde, mål: 1,1 mm, Kæde, hastighed: 12,4 m/s, Kæde, deling: 76,2 / 8 mm (3 / 8"). Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Lydtryksniveau: 91 dB, Lydeffektniveau: 99 dB. Bredde: 220 mm, Højde: 230 mm, Længde: 850 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008D3000
EAN: 4059952686653
Varenr.: 1002935519
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Kædesav Gke 18V-40-7426841 - 06008D3000
2.399 kr
Til butik
Bosch Akku Kædesav Gke 18V-40-7426841 - 06008D3000 billede

Produktinformation

Bosch akku kædesav GKE 18V-40 En let batteridrevet kædesav til have- og vedligeholdelsesopgaver — uden kabel, nem at starte og beregnet til beskæring, opbinding og mindre fældearbejde. Beskrivelse BOSCH AKKU KÆDESAV GKE 18V-40 er en professionel, genopladelig kædesav designet til brug i haven og på byggepladsen, hvor fleksibilitet og mobilitet er vigtig. Den drives af et 18V batteri og gør det enkelt at arbejde uden ledning, samtidig med at den leverer præcis og kontrolleret skæring til grene...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 5g
Artikel nr.: 06008D3000
EAN: 4059952686653
Varenr.: 7426841
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GKE 18V-40 Professional 18V
2.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.244 kr2.244 krKøb
2CompuMail DK2.252 kr2.252 krKøb
3Homeshop DK2.399 kr2.399 krKøb
4Ultrashop2.649 kr2.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.104 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 2.523 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.310 kr.

Den nuværende pris på 2.244 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bosch GKE 18V-40 Professional, 1,1 mm, 12,4 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8), Sort, Blå, Rød, Batteri, 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.244 kr57 kr (3%)
9. maj 20262.187 kr49 kr (2%)
3. mar. 20262.236 kr49 kr (2%)
27. feb. 20262.187 kr50 kr (2%)
26. feb. 20262.237 kr1 kr (0%)
25. feb. 20262.238 kr127 kr (6%)
18. feb. 20262.111 kr7 kr (0%)
13. feb. 20262.104 kr18 kr (1%)
12. feb. 20262.122 kr18 kr (1%)
11. feb. 20262.140 kr36 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret