Gå til hovedindhold

Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

MaybellineLip glossHyaluronsyre og perlemorsglansDaglig læbepleje og makeupEAN: 3600531609771

Maybelline Lifter Gloss Moon 003 er en fugtgivende lip gloss med hyaluronsyre der giver fyldige læber og smuk perlemorsglans. Perfekt til daglig brug. Læs mere

Pris fra 42 krtil 100 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 003 Moon, 5,4ml.
-61%42 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Lifter Gloss 3 Moon 5,4ml
67 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline - Lifter Gloss Moon 003
-31%69 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Lifter Gloss - 03 Moon - 003 Moon 5 ml - 003 Moon
-38%74,17 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Lifter Gloss Moon 3
-31%75 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Lifter Gloss Moon - 5 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop42 kr42 krKøb
2Cocopanda DK67 kr67 krKøb
3BilligParfume.dk69 kr69 krKøb
4NiceHair.dk74,17 kr74,17 krKøb
5Bangerhead DK75 kr75 krKøb
6NordicFeel DK97 kr97 krKøb
7Lyko DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Lifter Gloss Moon 003 5,4 ml

Maybelline

Maybelline Lifter Gloss Moon 003 er en fugtgivende lip gloss med hyaluronsyre der giver fyldige læber og smuk perlemorsglans. Perfekt til daglig brug.

• Daglig læbepleje og makeup
• Hyaluronsyre og perlemorsglans

Beskrivelse

Maybelline Lifter Gloss Moon 003 er en luksuriøs lip gloss fra Maybelline som giver dine læber en smuk, skinnende finish med subtil perlemorseffekt. Beriget med hyaluronsyre sikrer denne innovative formel at dine læber forbliver hydrerede og ser synligt fyldigere ud. Den blanke formel plejer og blødgør læberne mens den tilføjer let shimmer og lysreflekterende shine. Med den store XL-applikator er påføringen nem og præcis, så du kan følge læbernes naturlige konturer perfekt. Ideell til alle som ønsker professionelle resultater med langvarig komfort og glans.

Specifikationer

farve:003 Moon - subtil perlemorseffekt
effekt:Fugtgivende og volumegivende
finish:Perlemorsglans med shimmer
volumen:5,4 ml
applikator:XL-applikator for præcis påføring
aktive_ingredienser:Hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Indeholder Maybelline Lifter Gloss Moon 003 hyaluronsyre?

Ja, denne lip gloss er beriget med hyaluronsyre som fugter læberne og hjælper med at give dem et fyldigere udseende naturligt.

Hvor længe holder glanses effekten?

Lifter Gloss giver langvarig hydrering og glans. For bedste resultat kan du genopfriske påføringen i løbet af dagen efter behov.

Føles produktet klistret på læberne?

Nej, formlen er specielt udviklet til ikke at føles klæbrig eller klistret, men giver i stedet en behagelig, blød følelse på læberne.

Kan jeg bruge Lifter Gloss over læbestift?

Ja, du kan sagtens påføre Lifter Gloss over din yndlings læbestift for at tilføje ekstra glans og fugt til dit læbe-look.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202642 kr15,39 kr (27%)
1. jun. 202657,39 kr15,39 kr (37%)
21. maj 202642 kr15,39 kr (27%)
20. maj 202657,39 kr15,39 kr (37%)
17. maj 202642 kr13 kr (24%)
15. maj 202655 kr4 kr (7%)
12. maj 202659 kr4 kr (7%)
9. maj 202655 kr2 kr (4%)
7. maj 202657 kr14 kr (33%)
5. maj 202643 kr26 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret