Gå til hovedindhold

Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

MaybellineLip glossHyaluronsyre og glansfuld finishHverdags- og aftenmakeupEAN: 3600531609740

Maybelline Lifter Gloss 06 Reef er en fugtgivende lipgloss beriget med hyaluronsyre. Giver fyldige læber med smuk glans uden klistret følelse. Læs mere

Pris fra 52 krtil 100 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 5. maj

Sammenlign priser på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 006 Reef, 5,4ml.
-52%52 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Lifter Gloss - 06 Reef - 006 Reef 5 ml - 006 Reef
-46%64,89 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Lifter Gloss 6 Reef 5,4ml
66 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Lifter Gloss - 006 Reef
68 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline - Lifter Gloss Reef 006
-31%69 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss - 06 Reef
73 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Lifter Gloss Reef 6
-31%75 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Lifter Gloss Reef - 5 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop52 kr52 krKøb
2NiceHair.dk64,89 kr64,89 krKøb
3Cocopanda DK66 kr66 krKøb
4Teknikproffset DK68 kr117 krKøb
5BilligParfume.dk69 kr69 krKøb
6Proshop DK73 kr112 krKøb
7Bangerhead DK75 kr75 krKøb
8NordicFeel DK97 kr97 krKøb
9Lyko DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Lifter Gloss - 06 Reef

Maybelline

Maybelline Lifter Gloss 06 Reef er en fugtgivende lipgloss beriget med hyaluronsyre. Giver fyldige læber med smuk glans uden klistret følelse.

• lipgloss
• læbegloss
• hyaluronsyre gloss
• Maybelline gloss
• fugtgivende lipgloss
• coral lipgloss
• Hverdags- og aftenmakeup
• Hyaluronsyre og glansfuld finish

Beskrivelse

Maybelline Lifter Gloss 06 Reef er en revolutionær lipgloss der kombinerer fugtgivende pleje med øjeblikkelig volumeneffekt. Beriget med hyaluronsyre sikrer den intensiv fugt og naturlig opfyldningseffekt, hvilket efterlader læberne med uimodståelig glans og ikke-klistret finish. Formlen glider let på for nem påføring og komfortabel bæring hele dagen. XL-applikatoren er designet til at følge læbernes naturlige kontur for perfekt resultat. Perfekt til både hverdag og aften, giver denne gloss langvarig fugt og intens glans. Reef-nuancen tilføjer en frisk coral-pink tone med diskret glimmer.

Specifikationer

Farve:06 Reef - Coral Pink
Finish:Glansfuld og ikke-klistret
Volumen:5,4 ml
Applikator:XL-applikator
Hovedingrediens:Hyaluronsyre
Produktionsland:Frankrig

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Maybelline Lifter Gloss på læberne?

Lifter Gloss holder typisk 3-4 timer afhængigt af aktivitet. Den kan genpåføres uden problemer gennem dagen.

Er Lifter Gloss klistret på læberne?

Nej, Lifter Gloss har en let formel med hyaluronsyre der ikke føles klistret eller klæbrig på læberne.

Kan jeg bruge Lifter Gloss over læbestift?

Ja, Lifter Gloss fungerer perfekt som topcoat over læbestift for ekstra glans og fugt.

Hvor meget skal jeg påføre for optimalt resultat?

Påfør en generøs mængde med XL-applikatoren og følg læbernes naturlige kontur for bedst resultat.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 69,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202652 kr7 kr (12%)
1. jun. 202659 kr7 kr (13%)
21. maj 202652 kr7 kr (12%)
20. maj 202659 kr7 kr (13%)
17. maj 202652 kr2 kr (4%)
7. maj 202654 kr11 kr (26%)
5. maj 202643 kr16 kr (27%)
3. maj 202659 kr16 kr (37%)
1. maj 202643 kr16 kr (27%)
21. apr. 202659 kr5,89 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret