Gå til hovedindhold

Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

MaybellineLip glossHyaluronsyre for plumping effektDaglig læbepleje og -stylingEAN: 3600531609733

Maybelline Lifter Gloss 05 Petal med hyaluronsyre giver fyldigere læber og strålende glans uden klistret følelse. XL-applikator til nem påføring. Læs mere

Pris fra 54 krtil 100 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,39 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 05 Petal 5,4 ml
54 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline - Lifter Gloss Petal 005
-41%59 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss - 05 Petal
59 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Lifter Gloss 5 Petal 5,4ml
65 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 005 Petal, 5,4ml.
-31%75 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Lifter Gloss - 05 Petal - 005 Petal 5 ml - 005 Petal
-31%82,4 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Lifter Gloss Petal 5
-21%85 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Lifter Gloss Petal - 5 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
2BilligParfume.dk59 kr59 krKøb
3Proshop DK59 kr98 krKøb
4Cocopanda DK65 kr65 krKøb
5Brandshop75 kr75 krKøb
6NiceHair.dk82,4 kr82,4 krKøb
7Bangerhead DK85 kr85 krKøb
8NordicFeel DK97 kr97 krKøb
9Lyko DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Lifter Gloss 05 Petal 5,4ml

Maybelline

Maybelline Lifter Gloss 05 Petal med hyaluronsyre giver fyldigere læber og strålende glans uden klistret følelse. XL-applikator til nem påføring.

• lipgloss
• læbeglans
• hyaluronsyre
• plumping gloss
• maybelline lifter
• læbefugt
• ikke-klistret gloss
• Daglig læbepleje og -styling
• Hyaluronsyre for plumping effekt

Beskrivelse

Maybelline Lifter Gloss 05 Petal er en hydraterende lipgloss med hyaluronsyre som giver dine læber et fyldigere og mere strålende look. Den delikate lyserøde nuance med subtle perlemorseffekt tilføjer en naturlig glød til dine læber. Formlen beriget med hyaluronsyre sikrer langvarig fugtighed og får læberne til at se fyldigere ud, mens den ikke-klistrede tekstur giver komfortabel bæring hele dagen. XL-applikatoren gør påføringen nem og præcis langs læbernes konturer. Perfekt til dem der ønsker smukke, hydrerede læber med professionel glans.

Specifikationer

Effekt:Plumping
Finish:Glansfuld
Tekstur:Ikke-klistret
Volumen:5,4ml
Applikator:XL-applikator
Hovedingrediens:Hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Indeholder Maybelline Lifter Gloss 05 Petal hyaluronsyre?

Ja, denne lipgloss er beriget med hyaluronsyre som hjælper med at fugte og plumpe læberne for et fyldigere look.

Er Lifter Gloss klistret at have på læberne?

Nej, formlen har en ikke-klistret tekstur som giver komfortabel bæring hele dagen uden ubehageligt klistret følelse.

Hvordan påføres Maybelline Lifter Gloss bedst?

Brug den medfølgende XL-applikator til at påføre glossen jævnt langs læbernes konturer. Start midt på overlæben og følg konturerne udad, derefter påfør på hele underlæben.

Hvilken effekt giver farven 05 Petal?

05 Petal er en delikat lyserød nuance med subtil perlemorseffekt som giver en naturlig og strålende glød til læberne.

Hvor længe holder Lifter Gloss på læberne?

Glossen giver langvarig hydrering og glans, men kan genopfriskes i løbet af dagen efter behov for at bevare den optimale effekt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202654 kr1 kr (2%)
29. maj 202653 kr1 kr (2%)
28. maj 202654 kr5 kr (8%)
27. maj 202659 kr8 kr (16%)
26. maj 202651 kr1 kr (2%)
25. maj 202652 kr2 kr (4%)
23. maj 202654 kr3 kr (6%)
21. maj 202651 kr8 kr (14%)
20. maj 202659 kr8 kr (16%)
18. maj 202651 kr7 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret