Gå til hovedindhold

Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

MaybellineLip glossHyaluronsyre for fugtighedDaglig læbepleje og glansEAN: 3600531609689

Maybelline Lifter Gloss 01 Pearl giver dine læber fugt og fyldighed med hyaluronsyre. Skinnende perlemorseffekt og nem påføring med XL-applikator. Læs mere

Pris fra 59 krtil 100 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 21. maj

Sammenlign priser på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline - Lifter Gloss Pearl 001
-41%59 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss - 01 Pearl
59 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Lifter Gloss - 001 Pearl
69 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Lifter Gloss Pearl 1
-22%84 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Lifter Gloss Pearl - 5 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk59 kr59 krKøb
2Proshop DK59 kr98 krKøb
3Teknikproffset DK69 kr118 krKøb
4Bangerhead DK84 kr84 krKøb
5NordicFeel DK97 kr97 krKøb
6Lyko DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Lifter Gloss - 01 Pearl

Maybelline

Maybelline Lifter Gloss 01 Pearl giver dine læber fugt og fyldighed med hyaluronsyre. Skinnende perlemorseffekt og nem påføring med XL-applikator.

• lipgloss
• læbeglans
• hyaluronsyre lipgloss
• perlemor lipgloss
• fugtgivende læbepleje
• Maybelline makeup
• voluminøse læber
• Daglig læbepleje og glans
• Hyaluronsyre for fugtighed

Beskrivelse

Maybelline Lifter Gloss i farven 01 Pearl er den perfekte lipgloss for dig, der ønsker smukke, fyldigere læber med en strålende finish. Beriget med hyaluronsyre sikrer denne lipgloss, at dine læber forbliver hydrerede og bløde hele dagen. Den gennemsigtige formel med subtil perlemorseffekt giver læberne en naturlig glans, mens den store XL-applikator gør påføringen nem og præcis. Med sin ikke-klistrede konsistens føles læberne behagelige og komfortable, mens hyaluronsyren arbejder på at plumpe læberne for en fyldigere effekt. Ideelt til daglig brug eller til særlige lejligheder, hvor du ønsker læber med naturlig glans og fugtighed.

Specifikationer

farve:01 Pearl (perlemor)
finish:Glansfuld med perlemorseffekt
applikator:XL-applikator
konsistens:Ikke-klistret formel
størrelse:5,4 ml
aktive_ingredienser:Hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Maybelline Lifter Gloss på læberne?

Lifter Gloss giver langvarig fugtighed og glans i flere timer. For optimal holdbarhed anbefales det at genopfriske efter måltider eller drikke.

Kan Lifter Gloss bruges over læbestift?

Ja, Lifter Gloss kan sagtens påføres over læbestift for ekstra glans og fugtighed. Det fungerer også perfekt alene for en naturlig look.

Er produktet egnet til følsomme læber?

Ja, formlen med hyaluronsyre er fugtgivende og blødgørende, hvilket gør den velegnet til følsomme læber. Den klistrer ikke og føles komfortabel.

Hvad gør hyaluronsyren i denne lipgloss?

Hyaluronsyren hjælper med at fastholde fugtighed i læberne og giver en plumpende effekt, så læberne ser fyldigere og sundere ud.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202659 kr17 kr (40%)
21. maj 202642 kr17 kr (29%)
20. maj 202659 kr17 kr (40%)
15. maj 202642 kr1 kr (2%)
14. maj 202643 kr1 kr (2%)
9. maj 202644 kr2 kr (4%)
7. maj 202646 kr3 kr (7%)
5. maj 202643 kr16 kr (27%)
3. maj 202659 kr16 kr (37%)
1. maj 202643 kr16 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret