Gå til hovedindhold

maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R

Maria NilaHårfarveEAN: 7391681410039
Pris fra 183,75 krtil 245 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Colour Refresh 300 ml - 10.26 Pearl Rose
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Colour Refresh 300 ml - 10.26 Pearl Rose billede

Produktinformation

Maria Nila Colour Refresh - 10.26 Pearl Rose er en plejende og nærende hårkur, der er helt perfekt til dig, som ønsker at opfriske sin hårfarve eller prøve nye toner af. Den kan bruges alene eller blandes sammen med andre Maria Nila Colour Refresh kure, o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hair Color
EAN: 7391681410039
Varenr.: 120434
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Color Refresh 10.26 Pearl Rose - 300 ml
-15%187 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila - Color Refresh Pearl Rose - 300 ml
245 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila Colour Refresh 10.26 Pearl Rose (300ml)
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
2NordicFeel DK187 kr187 krKøb
3BilligParfume.dk245 kr245 krKøb
4Bangerhead DK245 kr245 krKøb
5Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R

PriceData har fulgt prisen på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R i 180 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 183,75 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026183,75 kr3,25 kr (2%)
30. maj 2026187 kr3,25 kr (2%)
29. maj 2026183,75 kr3,25 kr (2%)
22. maj 2026187 kr33 kr (15%)
16. maj 2026220 kr36 kr (20%)
15. maj 2026184 kr36 kr (16%)
14. maj 2026220 kr36 kr (20%)
13. maj 2026184 kr36 kr (16%)
6. maj 2026220 kr24 kr (12%)
4. maj 2026196 kr24 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret