Gå til hovedindhold

maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao

Maria NilaHårfarveEAN: 7391681407404
Pris fra 108 krtil 135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Color Refresh 6.5 Cacao 100ml
-26%108 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh 6.5 Cacao 100ml billede

Produktinformation

Colour Refresh Hair Masque er en plejende hårkur med midlertidige farvepigmenter, der hurtigt frisker hårfarven op. Den fungerer som et ægte farveboost, som samtidig blødgør håret og reducerer frizz for et silkeblødt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hårkur
Artikel nr.: 6713
EAN: 7391681407404
Varenr.: 3343982
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 6.5 Cacao
-25%108,75 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 6.5 Cacao billede

Produktinformation

Maria Nila Colour Refresh - 6.5 Cacao er en plejende og nærende hårkur, der er helt perfekt til dig, som ønsker at opfriske sin hårfarve eller prøve nye toner af. Den kan bruges alene eller blandes sammen med andre Maria Nila Colour Refresh kure, og derve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hair Color
EAN: 7391681407404
Varenr.: 126193
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Color Refresh 6.5 Cacao - 100 ml
-15%110,5 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh 6.5 Cacao - 100 ml billede

Produktinformation

Frisk din hårfarve op med plejende pigmenterMaria Nila Color Refresh 6.00 Cacao er en innovativ farvekur, der kombinerer hårpleje med midlertidig farveforstærkning. Denne nærende behandling indeholder blødgørende ingredienser som arganolie og panthenol, samtidig med at den giver dit hår en smuk cacao-nuance, der holder i 4-10 vaske. Perfekt til dig, der vil eksperimentere med farve uden permanent forandring - en smart løsning inden for hårpleje, der både plejer og fornyer.Fordelene ved denne farvebevarende behandlingMidlertidige pigmenter, der gradvist vaskes ud efter 4-10 shampooneringerPlejende formel med arganolie og solsikkeolie, der blødgør håretVegansk sammensætning, der er skånsom mod hår og miljøFarvebevarende egenskaber, der hjælper din hårfarve med at holde længereSådan får du mest ud af din farvebehandlingShamponér håret og applicér derefter Color Refresh i håndklædetørret hår. Lad det sidde i mindst 3 minutter, skyl ud og afslut med balsam.Klar til at give dit hår et farvekick med plejende effekt? Opdag Maria Nila Color Refresh Cacao allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Farvebombe
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 66739
EAN: 7391681407404
Varenr.: 66739
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2NiceHair.dk108,75 kr108,75 krKøb
3NordicFeel DK110,5 kr110,5 krKøb
4Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao

PriceData har fulgt prisen på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao i 175 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 6.5 Cacao de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026108 kr
29. maj 2026108,75 kr1,75 kr (2%)
22. maj 2026110,5 kr19,5 kr (15%)
7. apr. 2026130 kr21,25 kr (20%)
5. apr. 2026108,75 kr21,25 kr (16%)
4. apr. 2026130 kr21,25 kr (20%)
2. apr. 2026108,75 kr21,25 kr (16%)
18. mar. 2026130 kr19,5 kr (18%)
26. feb. 2026110,5 kr5,5 kr (5%)
25. feb. 2026116 kr14 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret