Gå til hovedindhold

maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl

Maria NilaHårfarveEAN: 7391681407381
Pris fra 108 krtil 145 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Color Refresh 9.23 Beige Blonde 100ml
-26%108 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh 9.23 Beige Blonde 100ml billede

Produktinformation

Maria Nila Color Refresh 9.23 Beige Blonde er en nærende hårmaske med semi-permanente farvepigmenter, som hurtigt frisker hårfarven op og giver en beige blond nuance.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hårmaske
Artikel nr.: 6722
EAN: 7391681407381
Varenr.: 3338637
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 9.23 Beige Blonde
-25%108,75 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 9.23 Beige Blonde billede

Produktinformation

Maria Nila Colour Refresh - 9.23 Beige Blonde er en plejende og nærende hårkur, der er helt perfekt til dig, som ønsker at opfriske sin hårfarve eller prøve nye toner af. Den kan bruges alene eller blandes sammen med andre Maria Nila Colour Refresh kure,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hair Color
EAN: 7391681407381
Varenr.: 120440
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Color Refresh 9.23 Beige Blonde - 100 ml
-15%110,5 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh 9.23 Beige Blonde - 100 ml billede

Produktinformation

Plejende hårkur med farvepigment, der hurtigt frisker dit hår op. Påfør i nyvasket, håndklædetørt hår. Fordel cremen ved hjælp af kam/fingre. Lad virke i 3–10 minutter afhængigt af ønsket intensitet. Skyl ud og afslut med balsam. Tilpasset til blondt hår (lysningsgrad 7–10). Effekten risikerer ikke at være synlig på mørkere hår. Afblegning på Color Refresh kan forårsage misfarvning. Brug gerne handsker.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Farvebombe
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 195001
EAN: 7391681407381
Varenr.: 195001
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila Colour Refresh 9.23 Beige Blonde (100ml)
145 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2NiceHair.dk108,75 kr108,75 krKøb
3NordicFeel DK110,5 kr110,5 krKøb
4Bangerhead DK145 kr145 krKøb
5Lyko DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl

PriceData har fulgt prisen på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl i 175 dage. Laveste pris i perioden er 101,25 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 9.23 Beige Bl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026108 kr2,5 kr (2%)
22. maj 2026110,5 kr19,5 kr (15%)
16. maj 2026130 kr21 kr (19%)
15. maj 2026109 kr21 kr (16%)
6. maj 2026130 kr14 kr (12%)
4. maj 2026116 kr14 kr (11%)
3. maj 2026130 kr14 kr (12%)
2. maj 2026116 kr14 kr (11%)
30. apr. 2026130 kr21 kr (19%)
29. apr. 2026109 kr21 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret