Gå til hovedindhold

maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R

Maria NilaHårfarveEAN: 7391681407350
Pris fra 108 krtil 145 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Color Refresh Pearl Rose 100ml
-26%108 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh Pearl Rose 100ml billede

Produktinformation

Color Refresh Pearl Rose er en nærende hårmaske, der giver midlertidig farve og glans til håret.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hårmaske
Artikel nr.: 6721
EAN: 7391681407350
Varenr.: 3338636
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 10.26 Pearl Rose
-25%108,75 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 10.26 Pearl Rose billede

Produktinformation

Maria Nila Colour Refresh - 10.26 Pearl Rose er en plejende og nærende hårkur, der er helt perfekt til dig, som ønsker at opfriske sin hårfarve eller prøve nye toner af. Den kan bruges alene eller blandes sammen med andre Maria Nila Colour Refresh kure, o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hair Color
EAN: 7391681407350
Varenr.: 120439
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Color Refresh 10.26 Pearl Rose - 100 ml
-15%110,5 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila - Color Refresh Pearl Rose - 100 ml
145 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila Colour Refresh 10.26 Pearl Rose (100ml)
145 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2NiceHair.dk108,75 kr108,75 krKøb
3NordicFeel DK110,5 kr110,5 krKøb
4BilligParfume.dk145 kr145 krKøb
5Bangerhead DK145 kr145 krKøb
6Lyko DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R

PriceData har fulgt prisen på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R i 176 dage. Laveste pris i perioden er 101,25 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 10.26 Pearl R de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026108 kr22 kr (17%)
16. maj 2026130 kr21 kr (19%)
15. maj 2026109 kr21 kr (16%)
14. maj 2026130 kr21 kr (19%)
13. maj 2026109 kr21 kr (16%)
6. maj 2026130 kr14 kr (12%)
4. maj 2026116 kr14 kr (11%)
3. maj 2026130 kr14 kr (12%)
2. maj 2026116 kr14 kr (11%)
30. apr. 2026130 kr21 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret