Gå til hovedindhold

maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R

Maria NilaHårfarveEAN: 7391681410008
Pris fra 108 krtil 135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Color Refresh 0.66 Bright Red 100ml
-26%108 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh 0.66 Bright Red 100ml billede

Produktinformation

Colour Refresh Hair Masque er en plejende hårkur med midlertidige farvepigmenter, der hurtigt frisker hårfarven op. Den fungerer som et ægte farveboost, som samtidig blødgør håret og reducerer frizz for et silkeblødt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hårkur
Artikel nr.: 6709
EAN: 7391681410008
Varenr.: 3343986
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 0.66 Bright Red
-25%108,75 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - 0.66 Bright Red billede

Produktinformation

Maria Nila Colour Refresh - 0.66 Bright Red er en **plejende** og **nærende** hårkur, der er helt perfekt til dig, som ønsker at **opfriske sin hårfarve** eller **prøve nye toner af**. Den kan bruges alene eller blandes sammen med andre Maria Nila Colour...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hair Care
EAN: 7391681410008
Varenr.: 66062
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Color Refresh 0.66 Bright Red - 100 ml
-15%110,5 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Color Refresh 0.66 Bright Red - 100 ml billede

Produktinformation

Plejende hårkur med farvepigment, der hurtigt frisker dit hår op. Påfør i nyvasket, håndklædetørt hår. Fordel cremen ved hjælp af kam/fingre. Lad virke i 3–10 minutter afhængigt af ønsket intensitet. Skyl ud og afslut med balsam. Tilpasset til blondt hår (lysningsgrad 7–10). Effekten risikerer ikke at være synlig på mørkere hår. Afblegning på Color Refresh kan forårsage misfarvning. Brug gerne handsker.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Farvebombe
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 59113
EAN: 7391681410008
Varenr.: 59113
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2NiceHair.dk108,75 kr108,75 krKøb
3NordicFeel DK110,5 kr110,5 krKøb
4Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R

PriceData har fulgt prisen på maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R i 175 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for maria nila Colour Refresh Semi-Permanent Color Mask 0.66 Bright R de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026108 kr22 kr (17%)
7. apr. 2026130 kr21,25 kr (20%)
5. apr. 2026108,75 kr21,25 kr (16%)
4. apr. 2026130 kr21,25 kr (20%)
30. mar. 2026108,75 kr21,25 kr (16%)
18. mar. 2026130 kr19,5 kr (18%)
26. feb. 2026110,5 kr5,5 kr (5%)
25. feb. 2026116 kr14 kr (11%)
31. dec. 2025130 kr5 kr (4%)
9. dec. 2025135 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret