Gå til hovedindhold

Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

Mad CatzMus og trackballsEAN: 4897093961242
Pris fra 220 krtil 309 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mad Catz M.O.J.O. M1 Optisk Kabling Sort
220 kr
Til butik
Mad Catz M.O.J.O. M1 Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Mad Catz M.O.J.O. M1 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Mad Catz
Artikel nr.: MM04DCINBL000-0
EAN: 4897093961242
Varenr.: 999657223
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
296 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mad Catz M.O.J.O. M1 gaming-mus - højrehåndet, optisk, 12.000 DPI
309 kr
Til butik
Mad Catz M.O.J.O. M1 gaming-mus - højrehåndet, optisk, 12.000 DPI billede

Produktinformation

Let og præcis gaming-mus til konkurrencespilMad Catz M.O.J.O. M1 er en højrehåndet gaming-mus designet til præcision og hastighed. Den optiske sensor leverer op til 12.000 DPI, så du kan finjustere sigtet i alt fra FPS til MOBA. Med en vægt på kun 70 g og et markant, ventileret design ligger musen let i hånden under lange spilsessioner. Rød belysning giver et skarpt, futuristisk udtryk, mens gummigrebet sikrer stabil kontrol.Bygget til hurtige reaktionerM.O.J.O. M1 reagerer lynhurtigt med 1 ms svartid og 1.000 Hz polling rate. De trykbaserede knapper og det præcise scrollhjul gør dine inputs konsekvente, og med i alt seks knapper får du de vigtigste funktioner lige ved hånden. Det flettede kabel på 1,8 m giver pålidelig forbindelse uden batteriskift.Formfaktor: HøjrehåndetSensor: OptiskOpløsning: 12.000 DPISvartid: 1 msPolling rate: 1.000 HzHastighed: 250 ipsMaks. acceleration: 50 GKnapper: 6Rullehjul: 1, lodret rulBelysning: JaGummigreb: JaStrømforsyning: Kabel, 1,8 mMål (H × B × D): 3,9 × 7,93 × 12 cmVægt: 70 gUnderstøttede systemer: Windows 10/8/7Antal i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Madcatz
Kategori: Mus og trackballs
Vægt: 0.39g
EAN: 4897093961242
Varenr.: 2178335

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK220 kr220 krKøb
2Proshop DK296 kr335 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort i 86 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Mad Catz MOJO M1 ultralette optisk gamingmus, sort - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026220 kr76 kr (26%)
9. mar. 2026296 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret