Gå til hovedindhold

Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort

Mad CatzMus og trackballsEAN: 4897093961228
Pris fra 168 krtil 242 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mad Catz B.A.T. 6+ Optisk Kabling Sort
168 kr
Til butik
Mad Catz B.A.T. 6+ Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Mad Catz B.A.T. 6+ - Mus - optisk - 10 knapper - kablet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Mad Catz
Artikel nr.: MB05DCINBL000-0
EAN: 4897093961228
Varenr.: 1000608766
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mad Catz B.A.T. 6+ kablet optisk gaming-mus - RGB, 16.000 DPI
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mad Catz B.A.T. 6+ kablet optisk gaming-mus - RGB, 16.000 DPI billede

Produktinformation

Præcis kablet gaming-mus med RGBMad Catz B.A.T. 6+ er til dig, der vil have kontrol og reaktionsevne i hvert klik. Den kablede, optiske mus leverer op til 16.000 DPI, en høj polling rate på 2.000 Hz og holdbare knapper testet til 60 mio. klik. Ambidextrous design gør den velegnet til både højre- og venstrehåndede, mens RGB-belysning giver et stilrent look på gaming-opsætningen.Skabt til gamingkomfortMusen vejer 115 g og har 10 programmerbare knapper med præcist scrollhjul. Den medfølgende håndledsstøtte og to sidepaneler gør det nemt at finde en form, der passer til din greb-stil. Den flettede 1,8 m kabel giver pålidelig forbindelse via USB Type-A - klar til Windows 7, 8, 8.1 og 10.Tilslutning: USB Type-A (kablet)Sporing: OptiskOpløsning: 16.000 DPIPolling rate: 2.000 HzMaks. acceleration: 50 GMaks. hastighed: 400 in/minFrame rate: 16.000 fpsKnapper: 10, trykknapperHoldbarhed knapper: 60 mio. klikBelysning: RGBFormfaktor: AmbidextrousVægt: 115 gKabellængde: 1,8 mAnbefalet brug: GamingUnderstøttede systemer: Windows 7/8/8.1/10Æskens indhold: Mus, 2 x sidepanel, håndledsstøtteAdvarsler: Åbn ikke kabinettet; undgå kontakt med væsker...

Produktspecifikationer

Mærke: Madcatz
Kategori: Mus og trackballs
Vægt: 0.44g
EAN: 4897093961228
Varenr.: 2178334
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort
242 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK168 kr168 krKøb
2Boligcenter DK239 kr239 krKøb
3Proshop DK242 kr281 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 685 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mad Catz B.A.T. 6+ Performance Ambidextrous spilmus - Gaming Mus - Optisk - 10 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026168 kr271 kr (62%)
13. apr. 2026439 kr20 kr (4%)
28. mar. 2026459 kr117 kr (20%)
11. mar. 2026576 kr2 kr (0%)
10. mar. 2026574 kr2 kr (0%)
9. mar. 2026576 kr109 kr (16%)
6. mar. 2026685 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026684 kr2 kr (0%)
3. mar. 2026682 kr3 kr (0%)
10. feb. 2026685 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret