Gå til hovedindhold

Scan Products Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44

Scan ProductsLamperEAN: 5713080104425
Pris fra 1.178 krtil 1.345 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.106 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1178 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44
1.178 kr
Til butik
Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44 billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Mrker Scan Products
EAN: 5713080104425
Varenr.: 7842259588
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 370lm 6,2W Dæmpbar IP44
1.230,15 kr
Til butik
Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 370lm 6,2W Dæmpbar IP44 billede

Produktinformation

Luna Low profile er en innovativ LED downlight, som er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale.Grundet montage vha. skruer og/eller fjedre, sikres et perfekt resultat – hver gang! Velegnet til akustiklofter.Indbygningshøjden på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5713080104425
Varenr.: 15842011251023
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 3000K, 6 st
-3%1.259 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 3000K, 6 st billede

Produktinformation

Indbygningsspot med lav indbygningshøjde - 6-pak Scan Products Luna repræsenterer en nyskabende, flimmerfri LED indbygningsspots, der er designet til at kunne integreres direkte i isolering og brændbare materialer. Denne pakke indeholder 6x indbygningsspo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: matte white
Størrelse: height 33 mm, cut-out diameter 75 mm, outer diamet
EAN: 5713080104425
Varenr.: 6642106625
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 370lm 6,2W Dæmpbar IP44
1.261 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 3000K, 6 st
1.299 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 3000K, 6 st
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 3000K, 6 st
1.345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.178 kr1.178 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.230,15 kr1.230,15 krKøb
3Greenline1.259 kr1.259 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.261 kr1.261 krKøb
5LampeGuru.dk1.299 kr1.299 krKøb
6LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
7BilligVVS DK1.345 kr1.345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44

PriceData har fulgt prisen på Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.106 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.193 kr.

Den nuværende pris på 1.178 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Luna Low profile downlight, ISO, mat hvid, 3000K, 370 lm, 6,2 W, dmpbar, IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20261.178 kr52 kr (4%)
30. apr. 20261.230 kr
29. apr. 20261.230,15 kr
10. apr. 20261.230 kr
9. apr. 20261.230,15 kr52,15 kr (4%)
1. apr. 20261.178 kr15 kr (1%)
29. mar. 20261.163 kr15 kr (1%)
27. mar. 20261.178 kr72 kr (7%)
25. mar. 20261.106 kr90 kr (8%)
6. mar. 20261.196 kr34 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret