Gå til hovedindhold

Scan Products Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44

Scan ProductsLamperEAN: 5713080104418
Pris fra 1.169 krtil 1.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.106 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1169 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K, 6 stk
1.169 kr
Til butik
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K, 6 stk billede

Produktinformation

Indbygningsspot med lav indbygningshøjde - 6-pak Scan Products Luna repræsenterer en nyskabende, flimmerfri LED indbygningsspots, der er designet til at kunne integreres direkte i isolering og brændbare materialer. Denne pakke indeholder 6x indbygningsspo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: diameter 88 mm, indbygningshøjde 33 mm, udskærings
EAN: 5713080104418
Varenr.: 6642106612
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Luna Low profile downlight ISO, mat hvid, 2700K, 350lm, 6,2W, dmpbar, IP44
1.178 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44
1.230,15 kr
Til butik
Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44 billede

Produktinformation

Luna Low profile er en innovativ LED downlight, som er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale.Grundet montage vha. skruer og/eller fjedre, sikres et perfekt resultat – hver gang! Velegnet til akustiklofter.Indbygningshøjden på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5713080104418
Varenr.: 15842011808079
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K, 6 stk
-3%1.259 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K, 6 stk
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K, 6 stk
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K, 6 stk
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.169 kr1.169 krKøb
2WATTOO.DK1.178 kr1.178 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.230,15 kr1.230,15 krKøb
4Greenline1.259 kr1.259 krKøb
5LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
6LampeGuru.dk1.299 kr1.299 krKøb
7BilligVVS DK1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44

PriceData har fulgt prisen på Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.106 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.164 kr.

Den nuværende pris på 1.169 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Luna Low profile 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 2700K 350lm 6,2W Dæmpbar IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.169 kr9 kr (1%)
30. maj 20261.178 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.169 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.178 kr9 kr (1%)
4. maj 20261.169 kr9 kr (1%)
3. maj 20261.178 kr9 kr (1%)
24. apr. 20261.169 kr9 kr (1%)
23. apr. 20261.178 kr9 kr (1%)
3. apr. 20261.169 kr9 kr (1%)
1. apr. 20261.178 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret