Gå til hovedindhold

Scan Products Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44

Scan ProductsLamperEAN: 5713080104524
Pris fra 1.099,89 krtil 1.645 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 545,11 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099.89 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Luna Low Profile 2.0 ISO 5,9W 3000K 490lm Ra90 IP4
1.099,89 kr
Til butik
Luna Low Profile 2.0 ISO 5,9W 3000K 490lm Ra90 IP4 billede

Produktinformation

Luna Low profile 2.0 er den anden generation af den populære og driftssikre Luna Low profile. Version 2.0 er blevet forfinet med bedre effektivitet, en lumenpakke på op til 490 lm og en effekt på kun 5,9W. LED-driver og tilslutningsboks er opdelt og den s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs LED Spot
EAN: 5713080104524
Varenr.: 15845292114255
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Luna Low Profile 2.0 ISO 5,9W 3000K 490lm Ra90 IP4
1.099,89 kr
Til butik
Luna Low Profile 2.0 ISO 5,9W 3000K 490lm Ra90 IP4 billede

Produktinformation

Luna Low Profile 2.0 er en opgraderet indbygningsspotserie, der kombinerer effektivitet med fleksibel anvendelse til både indendørs og udendørs belysning. Med et lavt energiforbrug på 5,9 watt leverer den et lysoutput på 490 lumen i en varm, behagelig 300...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs LED Spot
EAN: 5713080104524
Varenr.: 15109318148422
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot, 3000K, mat hvid, 6 stk
-10%1.169 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot, 3000K, mat hvid, 6 stk billede

Produktinformation

Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot 6-pak Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot er den ideelle løsning, når du ønsker driftsikker belysning, der passer perfekt til dit hjem. Med denne pakke får du 6 stk. af den nye 2.0 version af den populær Luna Low Pro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: matte white
Størrelse: cutout: 75 mm; outer diameter: 88 mm; depth: 33 mm
EAN: 5713080104524
Varenr.: 6642106641
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot, 3000K, mat hvid, 6 stk
1.169 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot, 3000K, mat hvid, 6 stk
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44
1.207 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot, 3000K, mat hvid, 6 stk
1.629 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Low Profile 2.0 indbygningsspot, 3000K, mat hvid, 6 stk
1.645 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.099,89 kr1.099,89 krKøb
2EL-NETSALG1.099,89 kr1.099,89 krKøb
3Greenline1.169 kr1.169 krKøb
4LavprisEl1.169 kr1.169 krKøb
5LampeGuru.dk1.199 kr1.199 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.207 kr1.207 krKøb
7BilligVVS DK1.629 kr1.629 krKøb
8LavprisVVS1.645 kr1.645 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44

PriceData har fulgt prisen på Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44 i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.099,89 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.256 kr.

Den nuværende pris på 1.099,89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Luna Low profile 2.0 6-pack Downlight ISO Mat Hvid 3000K 490lm 5,9W Indendørs/udendørs Dæmpbar IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 20261.099,89 kr244,11 kr (18%)
3. mar. 20261.344 kr244,11 kr (22%)
3. feb. 20261.099,89 kr249,11 kr (18%)
2. feb. 20261.349 kr249,11 kr (23%)
24. jan. 20261.099,89 kr499,11 kr (31%)
23. jan. 20261.599 kr250 kr (19%)
22. jan. 20261.349 kr249,11 kr (23%)
14. jan. 20261.099,89 kr159,11 kr (13%)
13. jan. 20261.259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret