Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml

L'Oréal ParisLip glossEAN: 3600523971305
Pris fra 89 krtil 140 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 9. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Loreal - Brilliant Signature Plump Lip Gloss Maximize 400
-26%89 kr
Før 120 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Loreal - Brilliant Signature Plump Lip Gloss Maximize 400 billede

Produktinformation

Loreal Brilliant Signature Plump LipGloss 400 Maximize

Produktspecifikationer

Mærke: loreal
Kategori: Læbepomade & Pleje
Størrelse: 7 ml
EAN: 3600523971305
Varenr.: 3600523971305
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Rouge Signature Glow Paradise Balm-in-Gloss 400 I Ma
115 kr
Til butik
Loreal Paris Rouge Signature Glow Paradise Balm-in-Gloss 400 I Ma billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss med en blød balm-lignende konsistens. Fremhæver læbernes naturlige glans. Beriget med hyaluronsyre og granatæbleekstrakt for en fugtgivende effekt. Efterlader dine læber med en opfrisket og afkølende effekt samt giver en øjeblikkelig effekt af fyldigere læber. Applikatoren er formet som et ottetal og giver en generøs påføring af farve. Anvendelse: Trin 1: Påfør lipglossen med applikatoren. Start midt på overlæben, og bevæg dig udad langs dine læbers konturer. Trin 2 Påfør lipglossen over hele underlæben. Loreal Paris Rouge Signature Glow Paradise Balm-in-Gloss 400 I Ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Lipgloss
Størrelse: 7.000000000
Artikel nr.: ZDK06681
EAN: 3600523971305
Varenr.: 1185-818-0001
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
2Lyko DK115 kr115 krKøb
3Cocopanda DK140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump In Gloss Maximize 400 7ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202689 kr26 kr (23%)
23. maj 2026115 kr26 kr (29%)
20. maj 202689 kr23 kr (35%)
19. maj 202666 kr8 kr (14%)
18. maj 202658 kr8 kr (12%)
16. maj 202666 kr8 kr (14%)
15. maj 202658 kr8 kr (12%)
14. maj 202666 kr4 kr (6%)
13. maj 202662 kr4 kr (6%)
12. maj 202666 kr10 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret