Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404

L'Oréal ParisLip glossPlump-teknologiVolumegivende læbeglossEAN: 3600523971329

Få fyldigere læber med L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-in-Gloss 400 I Maximize. Innovativ formel giver øjeblikkelig volumen og skinnende finish. Læs mere

Pris fra 67 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92,95 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Glow Balm-In-Gloss Assert 404 7ml
67 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Rouge Signature Glow Paradise Balm-in-Gloss 404 I As
101 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plumping Gloss - 404 I Assert
134 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-in-Gloss 400 I Maximize - Assert 404
157 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK67 kr67 krKøb
2Lyko DK101 kr101 krKøb
3Proshop DK134 kr173 krKøb
4Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
5Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-in-Gloss 400 I Maximize

L'Oréal Paris

Få fyldigere læber med L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-in-Gloss 400 I Maximize. Innovativ formel giver øjeblikkelig volumen og skinnende finish.

• Volumegivende læbegloss
• Plump-teknologi

Beskrivelse

L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-in-Gloss 400 I Maximize er en revolutionerende læbegloss som giver dine læber øjeblikkelig volumen og en fantastisk skinnende finish. Den innovative formel indeholder plump-teknologi der får læberne til at se fyldigere ud uden ubehag. Med sin lette tekstur glider den blidt på læberne og giver en intens glans der holder hele dagen. Perfekt til at skabe smukte, volumøse læber med professional resultat. Ideel til daglig brug eller særlige lejligheder hvor du ønsker ekstra dramatik til dit look.

Specifikationer

type:Plump-teknologi
farve:400 I Maximize
finish:Skinnende gloss
volumen:6.5 ml
anvendelse:Læber
holdbarhed:Lang holdbarhed

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder glossens effekt?

L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-in-Gloss holder op til 8 timer med intens glans og volumegivende effekt.

Er produktet testet for allergier?

Ja, produktet er dermatologisk testet og hypoallergenisk, så det er sikkert for følsom hud omkring læberne.

Kan jeg bruge den over læbestift?

Ja, du kan bruge Plump-in-Gloss over din yndlings læbestift for ekstra glans og volumen-effekt.

Giver den en sviende fornemmelse?

Produktet giver en mild tingling-fornemmelse som er normal for plump-produkter, men uden ubehag eller irritation.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404

PriceData har fulgt prisen på L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for L'oréal - Paris Brilliant Signature Plump-in-gloss 400 I Maximize - Assert 404 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202667 kr9 kr (12%)
20. maj 202676 kr17 kr (18%)
30. apr. 202693 kr26 kr (39%)
25. apr. 202667 kr3 kr (4%)
18. apr. 202670 kr37 kr (35%)
27. mar. 2026107 kr11 kr (9%)
21. mar. 2026118 kr16 kr (16%)
20. mar. 2026102 kr4 kr (4%)
19. feb. 202698 kr20 kr (17%)
18. feb. 2026118 kr15 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret