Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush

Estée LauderLip glossEAN: 0887167774827
Pris fra 195 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush
195 kr
Til butik
Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush billede

Produktinformation

Varemærke: Estee Lauder, Navn: Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lip gloss
EAN: 0887167774827
Varenr.: D35396
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 1.8 g - 128 Melted Blush
-25%255 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 1.8 g - 128 Melted Blush billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick - 890 Melted Tangerine er en smeltende lipgloss i stiftform, der giver intens spejlglans, fyldigere læber og en blød, behagelig fornemmelse. Den innovative formel smelter ved påføring for at give et øjeblikkeligt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lip Gloss
EAN: 0887167774827
Varenr.: 116895
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 128 Melted Blush 1,8g
-20%264 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 128 Melted Blush 1,8g billede

Produktinformation

Pure Color Melt-On Glosstick er en smeltende lipgloss i stiftform som giver spejlblank glans, umiddelbar fugtighed og en synlig plumping-effekt. Glossen smelter ved kontakt med læberne og efterlader en blød og behagelig følelse – uden at føles klistret.

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: G91Z030000
EAN: 0887167774827
Varenr.: 3322035
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 128 Melted Blush
-22%266 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 128 Melted Blush - 1,8 g
324 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 128 Melted Blush
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK195 kr244 krKøb
2NiceHair.dk255 kr255 krKøb
3Cocopanda DK264 kr264 krKøb
4Bangerhead DK266 kr266 krKøb
5NordicFeel DK324 kr324 krKøb
6Lyko DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush i 182 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #128 Melted Blush de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026195 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026197 kr8 kr (4%)
11. apr. 2026205 kr37,3 kr (15%)
10. apr. 2026242,3 kr25,7 kr (10%)
9. apr. 2026268 kr25,7 kr (11%)
8. apr. 2026242,3 kr5,44 kr (2%)
5. apr. 2026236,86 kr49,14 kr (17%)
4. apr. 2026286 kr49,14 kr (21%)
24. mar. 2026236,86 kr5,21 kr (2%)
16. mar. 2026231,65 kr51,35 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret