Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve

Estée LauderLip glossEAN: 0887167774841
Pris fra 195 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve
195 kr
Til butik
Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve billede

Produktinformation

Varemærke: Estee Lauder, Navn: Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lip gloss
EAN: 0887167774841
Varenr.: D35395
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 1.8 g - 513 Melted Mauve
-25%255 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 1.8 g - 513 Melted Mauve billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick - 513 Melted Mauve er en smeltende lipgloss i stiftform, der giver intens spejlglans, fyldigere læber og en blød, behagelig fornemmelse. Den innovative formel smelter ved påføring for at give et øjeblikkeligt fugt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lip Gloss
EAN: 0887167774841
Varenr.: 116897
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 513 Melted Mauve 1,8g
-20%264 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 513 Melted Mauve 1,8g billede

Produktinformation

Pure Color Melt-On Glosstick er en smeltende lipgloss i stiftform som giver spejlblank glans, umiddelbar fugtighed og en synlig plumping-effekt. Glossen smelter ved kontakt med læberne og efterlader en blød og behagelig følelse – uden at føles klistret.

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: G91Z050000
EAN: 0887167774841
Varenr.: 3322037
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 513 Melted Mauve
-22%266 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 513 Melted Mauve - 1,8 g
324 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Melt-On Glosstick 513 Melted Mauve
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK195 kr244 krKøb
2NiceHair.dk255 kr255 krKøb
3Cocopanda DK264 kr264 krKøb
4Bangerhead DK266 kr266 krKøb
5NordicFeel DK324 kr324 krKøb
6Lyko DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve i 166 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Gloss Ultra-Brillant Click Stick 1.8 g #513 Melted Mauve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026195 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026197 kr8 kr (4%)
11. apr. 2026205 kr37,3 kr (15%)
10. apr. 2026242,3 kr35,7 kr (13%)
9. apr. 2026278 kr35,7 kr (15%)
8. apr. 2026242,3 kr5,44 kr (2%)
5. apr. 2026236,86 kr49,14 kr (17%)
4. apr. 2026286 kr49,14 kr (21%)
24. mar. 2026236,86 kr5,21 kr (2%)
16. mar. 2026231,65 kr54,35 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret