Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 3600521384886
Pris fra 62 krtil 102 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Excellence Creme 7.31 Golden Beige Blonde
62 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Creme 7.31 Golden Beige Blonde billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Crème er en permanent hårfarve til dig, der ønsker at dække gråt hår, mens det farves. Excellence Crème tilbyder klassiske og elegante farver der giver et smukt farveresultat, som holder i lang tid.

Produktspecifikationer

Kategori: Permanent hårfarve
Artikel nr.: A5886776
EAN: 3600521384886
Varenr.: 3297859
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige
89 kr
Til butik
Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Crème er en fantastisk permanent hårfarve til dig der ønsker at dække grå hår samtidig med at du beskytter og styrker dit hår. Excellence Crème er en serie af klassiske og elegante farver der giver et fyldigt farveresultat som holder længe. Triple Care Color-ritualet er beriget med Hyaluronsyre og består af tre trin som styrker og beskytter dit hår samtidig med at det får 10X mere fugt** og har en 2X fyldigere farveblanding* så den ikke drypper. Dækker alle grå hår op til 100% og er velegnet til alle hårtyper. - Dækker op til 100% grå hår- Med Triple Care Color-ritual beriget med Hyaluronsyre- 10x mere fugt**- 2x fyldigere farveblanding* så den ikke drypper- Indeholder: Farvecreme, fremkaldercreme, post-color shampoo, hårmaske, påføringskam, handsker og brugsanvisning*Vs tidligere farveblanding**Instrumentel testAnvendelse:Læs den vedlagte brugsanvisning i pakken som guider dig gennem rutinen trin for trin. Tips: Anvend et gammelt håndklæde og de vedlagte beskyttelseshandsker når du påfører farven. Hvis du har langt eller tykt hår, bør du overveje at anvende to pakker hårfarve. Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Permanent Hårfarve
Artikel nr.: A5886776
EAN: 3600521384886
Varenr.: 1185-349-0036
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Excellence Crème Golden Beige Blonde 7.31 - 1 pcs
102 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Crème Golden Beige Blonde 7.31 - 1 pcs billede

Produktinformation

Professionel hårfarve med hyaluronsyre til 100% gråt dækningL'Oréal Paris Excellence Crème Golden Beige Blonde 7.31 er en permanent hårfarve, der giver dig smukt blondt hår samtidig med at den dækker alle grå hårstrå op til 100%. Triple Care Color-rutinen er beriget med hyaluronsyre og giver 10x mere fugt for stærkere og sundere hår. Den forbedrede formula drypper ikke under farvning og passer til alle hårtyper.Fordelene ved Excellence Crème hårfarveDækker gråt hår op til 100% med langvarigt resultatBeriget med hyaluronsyre som giver 10x mere fugt og styrker håret2x fastere farveblanding som ikke drypper under påføringKomplet kit med alt du har brug for til professionelt resultat hjemmeSådan bruger du Excellence Crème hårfarveFølg den vedlagte brugsanvisning trin for trin og brug altid de inkluderede beskyttelseshandsker for bedste resultat.En pålidelig løsning til smuk hårfarve og gråt dækning. Læg L'Oréal Paris Excellence Crème i din indkøbskurv i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Farve
Artikel nr.: 118806
EAN: 3600521384886
Varenr.: 118806

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK62 kr62 krKøb
2Lyko DK89 kr89 krKøb
3NordicFeel DK102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige i 181 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 7.31 Golden Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202662 kr22 kr (26%)
12. maj 202684 kr22 kr (35%)
11. maj 202662 kr22 kr (26%)
7. maj 202684 kr22 kr (35%)
3. maj 202662 kr32 kr (34%)
30. apr. 202694 kr29 kr (45%)
24. apr. 202665 kr30 kr (32%)
17. apr. 202695 kr8,3 kr (8%)
16. apr. 2026103,3 kr3,3 kr (3%)
26. mar. 2026100 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret