Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 5703147063482
Pris fra 63 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 21. maj

Sammenlign priser på Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Excellence Creme 6 Dark Blonde
63 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Creme 6 Dark Blonde billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Crème er en permanent hårfarve til dig, der ønsker at dække grå hår og samtidig beskytte håret under farvningen. Excellence Crème tilbyder klassiske og elegante farver, der giver et smukt farveresultat, som holder længe.

Produktspecifikationer

Kategori: Permanent hårfarve
Artikel nr.: A5885076
EAN: 5703147063482
Varenr.: 3297857
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Excellence - 6 Dark Blonde
-60%67,98 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Excellence - 6 Dark Blonde billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence 6 Mørkeblond er en permanent lysebrun hårfarve der er specielt udviklet til, at dække grå hår 100%. Den indeholder Triple Care teknologi, der ved hjælp af Pro-Keratin, Ceramide og Ionéne G komplekser, beskytter før, under og

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Color
EAN: 5703147063482
Varenr.: 62193
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Paris Excellence Crème
85 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK63 kr63 krKøb
2NiceHair.dk67,98 kr67,98 krKøb
3Proshop DK85 kr124 krKøb
4Lyko DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 6 Dark Blonde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202663 kr1 kr (2%)
21. maj 202662 kr1 kr (2%)
19. maj 202663 kr21 kr (25%)
7. maj 202684 kr22 kr (35%)
3. maj 202662 kr25 kr (29%)
30. apr. 202687 kr22 kr (34%)
24. apr. 202665 kr22 kr (25%)
16. apr. 202687 kr3 kr (4%)
10. apr. 202684 kr1 kr (1%)
9. apr. 202683 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret