Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 5703147063505
Pris fra 63 krtil 102 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Excellence Creme 1 Black
63 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Creme 1 Black billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Crème er en permanent hårfarve til dig, der ønsker at dække grå hår og samtidig beskytte håret under farvningen. Excellence Crème tilbyder klassiske og elegante farver, der giver et smukt farveresultat, som holder længe.

Produktspecifikationer

Kategori: Permanent hårfarve
Artikel nr.: A5884476
EAN: 5703147063505
Varenr.: 3297850
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Excellence - 1 sort
-60%67,98 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Excellence - 1 sort billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence 1 Black er en permanent sort hårfarve der er specielt udviklet til, at dække grå hår 100%. Den indeholder Triple Care teknologi, der ved hjælp af Pro-Keratin, Ceramide og Ionéne G komplekser, beskytter før, under og efter hår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Color
EAN: 5703147063505
Varenr.: 62177
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black
89 kr
Til butik
Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Crème er en fantastisk permanent hårfarve til dig der ønsker at dække grå hår samtidig med at du beskytter og styrker dit hår. Excellence Crème er en serie af klassiske og elegante farver der giver et fyldigt farveresultat som holder længe. Triple Care Color-ritualet er beriget med Hyaluronsyre og består af tre trin som styrker og beskytter dit hår samtidig med at det får 10X mere fugt** og har en 2X fyldigere farveblanding* så den ikke drypper. Dækker alle grå hår op til 100% og er velegnet til alle hårtyper. Vigtigt: Farveblandingen kan se mørkere ud end tidligere formler, men slutresultatet er det samme så længe virketiden på 30 minutter overholdes.- Dækker op til 100% grå hår- Med Triple Care Color-ritual beriget med Hyaluronsyre- 10x mere fugt**- 2x fyldigere farveblanding* som ikke drypper- Indeholder: Farvecreme, fremkaldercreme, post-color shampoo, hårmaske, påføringskam, handsker og brugsanvisning*Vs tidligere farveblanding**Instrumentel testAnvendelse:Læs den vedlagte brugsanvisning i pakken som guider dig gennem rutinen trin for trin. Tips: Anvend et gammelt håndklæde og de vedlagte beskyttelseshandsker når du påfører farven. Hvis du har langt eller tykt hår, bør du overveje at anvende to pakker hårfarve. Vigtigt: Farveblandingen kan se mørkere ud end tidligere formler ved påføring, men slutresultatet er det sammeså længe virketiden på 30 minutter overholdes. Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Permanent Hårfarve
Artikel nr.: A5884477
EAN: 5703147063505
Varenr.: 1185-349-0030
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Excellence Crème 1 Svart 1 pcs
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK63 kr63 krKøb
2NiceHair.dk67,98 kr67,98 krKøb
3Lyko DK89 kr89 krKøb
4NordicFeel DK102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black i 179 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Triple Care Color 1 Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202663 kr21 kr (25%)
7. maj 202684 kr21 kr (33%)
3. maj 202663 kr31 kr (33%)
30. apr. 202694 kr29 kr (45%)
24. apr. 202665 kr30 kr (32%)
22. apr. 202695 kr5 kr (6%)
19. apr. 202690 kr5 kr (5%)
17. apr. 202695 kr5,62 kr (6%)
14. apr. 2026100,62 kr
10. apr. 202699,95 kr4,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret