Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml

L'Oréal ProfessionnelShampooEAN: 3474637242190
Pris fra 165 krtil 272 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153,53 kr 24. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Vitamino Color Shampoo Refill 500 ml
165 kr
Til butik
Loreal Vitamino Color Shampoo Refill 500 ml billede

Produktinformation

♻ Refill der reducerer plastforbrug · Bevarer farveglans · Professionel, let rens Giv farvebehandlet hår en skånsom, farvebeskyttende rens med denne professionelle shampoo i smart refillformat. Den pH‑afbalancerede formel hjælper med at fastholde farvens intensitet fra første vask, så nuancerne forbliver klare, mens håret efterlades blødt, glansfuldt og let at styre. Refillposen gør det nemt at fylde din genanvendelige flaske op og samtidig skære ned på plastforbruget. Fordele Udviklet specifikt til farvet og tonet hår. Hjælper med at beskytte farven mod at falme mellem salonbesøg. Giver synlig glans og en silkeblød finish uden at tynge. Antioxidantberiget formel med resveratrol, der modvirker påvirkning fra frie radikaler. Skånsom rens med cremet skum, der skylles rent. Praktisk refill: nem opfyldning og mindre plastikaffald. Sådan bruger du produktet Fugt håret grundigt. Fordel en lille mængde shampoo i hovedbund og længder. Massér til et blødt skum og skyl grundigt. Gentag ved behov for en ekstra rens. Afslut med balsam eller maske for optimal pleje og farvebeskyttelse. Resultat Håret føles rent, smidigt og mere glansfuldt. Farvetonerne fremstår klarere og holder flot længere mellem hver vask, uden at håret virker tungt. Nøgleelementer i formlen Resveratrol (antioxidant) – hjælper med at beskytte hårfiberen og bevare farvens intensitet. Konditionerende ingredienser – udglatter overfladen og fremmer en spejlblank finish. pH‑afbalanceret rens – skånsom mod farven, effektiv mod hverdagens ophobninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 500.00ml
Artikel nr.: 3474637242190
EAN: 3474637242190
Varenr.: 3474637242190
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Vitamino Color Shampoo Refill 500 ml
-25%174 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Vitamino Color Shampoo Refill 500 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo Refill er en refill til din originale L'Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo. Den består af 73 % mindre plast end 500 ml flasken for en mere bæredygtig emballage. L'Oréal Serie Expert Resve

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3474637242190
Varenr.: 115042
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo Refill (500 ml)
-25%174 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo Refill (500 ml) billede

Produktinformation

For første gang tilgængelig i et refill-format med 73 % mindre plast end 500 ml flasken for en mere bæredygtig emballage. Professionel farvebevarende shampoo til farvebehandlet hår. Beriget med resveratrol, beskytter formlen hårfarven mod at falme i op til 8 uger og beskytter hårfiberen mod skader for et perfekt glansfuldt resultat*. Urenheder fjernes skånsomt, og håret bliver øjeblikkeligt blødt og beskyttet fra rødderne til spidserne. *Instrumental test shampoo + conditioner. L'Oréal Professionnel Serie Expert arbejder på at reducere produkternes miljøpåvirkning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 532g
Artikel nr.: E4244400
EAN: 3474637242190
Varenr.: B094717
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Vitamino Shampoo Refill - 500 ml Refill
227 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml
232 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Vitamino Shampoo Refill 500 ml
272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK165 kr194 krKøb
2NiceHair.dk174 kr174 krKøb
3Bangerhead DK174 kr174 krKøb
4NordicFeel DK227 kr227 krKøb
5Lyko DK232 kr232 krKøb
6Cocopanda DK272 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Vitamino Shampoo Refill 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026165 kr3 kr (2%)
24. maj 2026162 kr3 kr (2%)
25. apr. 2026165 kr11,47 kr (7%)
24. apr. 2026153,53 kr11,47 kr (7%)
23. apr. 2026165 kr11,47 kr (7%)
14. apr. 2026153,53 kr
13. apr. 2026154 kr
10. apr. 2026153,53 kr11,47 kr (7%)
9. apr. 2026165 kr11,47 kr (7%)
5. apr. 2026153,53 kr11,47 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret