Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml)

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637090579
Pris fra 169 krtil 268 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161,96 kr 16. mar.

Sammenlign priser på L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Scalp Advanced Treatment 200 ml
169 kr
Til butik
Loreal Scalp Advanced Treatment 200 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Treatment er et hårplejeprodukt designet til at imødegå forskellige hovedbunds- og hårproblemer. Disse behandlinger er en del af L'Oréal Professionnels hårplejelinje og er formuleret til at målrette mod specifikke problemer relateret til hovedbunden, såsom skæl, tørhed, fedtethed eller hårtab.Denne treatment plejer og beroliger hovedbunden, så man undgår ubehag uden at den tynger hårfibrene. Den sørger desuden også for at håret føles blødt og gør det nemt at rede ud, mens den aktive hovedingrediens - Niacinamid, et B3-vitamin, bidrager med sine reducerende og dulmende kræfter.L'Oréal Pro Scalp Advanced Anti-Discomfort Treatment er skabt i samarbejde med professionelle hovedbundseksperter.Allerede efter første vask vil du kunne opleve 83 % mindre ubehag samt 96 % mere hydreret hår.Anvendelse:Påfør den efter shampoo, i et jævnt lag, i våd hovedbund og hår - massér det derefter blidt med cirkulære bevægelser med dine fingerspidser. Lad det sidde i 3-5 minutter og skyl derefter grundigt,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 3474637090579
EAN: 3474637090579
Varenr.: 3474637090579
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml)
-25%196 kr
Før 262 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml) billede

Produktinformation

[ØJEBLIKKELIG KOMFORT I HOVEDBUNDEN]: Scalp Advanced Anti-discomfort Intense soother treatment er designet til en følsom hovedbund. Beroligende pleje, der beroliger hovedbunden mod ubehag uden at tynge hårfibrene ned. Håret bliver blødt og udglattet. [KRAFTFULDE AKTIVE INGREDIENSER]: Beriget med niacinamid, et vitamin fra B3-familien, der er kendt for sine beroligende og lindrende egenskaber. [PROFESSIONEL]: Lavet med professionelle hårspecialister. Et samarbejde mellem tre hovedbundseksperter: Balayage- og farveekspert Vivek Shyam Bhatia fra Indien, state-of-the-art hovedbundsekspert Takku Orii fra Japan og permanent- og hovedbundsekspert Jimmy Jiang fra Kina. [VIDENSKABELIGT BEVIST EFFEKT]: Professionel nulstilling til 83% mindre ubehag efter én brug* Efter kun én brug, 96% mere fugtet hår**. [DUFT]: En duftsammensætning, omgivet af en forfriskende brise. [EKSPERTTIP]: Anvend Intense soother i hårets længder og spidser for at hjælpe med at rede håret ud. *Selvvurdering på 32 personer efter påføring af shampoo + indpakning og hårtørring **Instrumentel test...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Til hårbunden
Vægt: 224g
Artikel nr.: E3848800
EAN: 3474637090579
Varenr.: B083356
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Treatment 200 ml
-25%196,5 kr
Før 262 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Treatment 200 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Scalp Advanced Anti-Discomfort Treatment er en mild hovedbundsbehandling til dig med en stresset og sensitiv hovedbund. Denne treatment plejer og **beroliger** hovedbunden så du **undgår ubehag** uden at tynge hårfibrene. Den sørger desud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Care
EAN: 3474637090579
Varenr.: 104466
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Treatment 20
209 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Serie Expert Professional Tr
221 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Treatment 200 ml
268 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK169 kr198 krKøb
2Bangerhead DK196 kr196 krKøb
3NiceHair.dk196,5 kr196,5 krKøb
4Cocopanda DK209 kr209 krKøb
5Lyko DK221 kr221 krKøb
6NordicFeel DK268 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml)

PriceData har fulgt prisen på L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 161,96 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 262 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment (200 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026169 kr49 kr (22%)
26. apr. 2026218 kr1,96 kr (1%)
25. apr. 2026219,96 kr10,36 kr (5%)
24. apr. 2026209,6 kr52,4 kr (20%)
23. apr. 2026262 kr52,4 kr (25%)
22. apr. 2026209,6 kr10,36 kr (5%)
21. apr. 2026219,96 kr23,46 kr (12%)
15. apr. 2026196,5 kr26,5 kr (16%)
14. apr. 2026170 kr26,5 kr (13%)
10. apr. 2026196,5 kr22,5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret