Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474636976041
Pris fra 155 krtil 278 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Vitamino Color Mask 250 ml
155 kr
Til butik
Loreal Vitamino Color Mask 250 ml billede

Produktinformation

En maske der er særligt udviklet til at nære og beskytte farvebehandlet hår. Masken er rig på antioxidanter og vitaminer, som er med til at beskytte håret fra miljømæssig skade, og forlænge levetiden og glansen på det farvebehandlede hår. Denne kur vil forbedre dit hårs generelle sundhed og efterlade det levende, sundt og lækkert. Anvendelse: Påfør masken i nyvasket hår, vrid det værste vand ud og påfør fra rod til spids. Lad sidde 10 min, skyl derefter grundigt med vand. Vi anbefaler at afslutte med en conditioner, da dette forsegler hårstrået igen, og giver dig det optimale resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 3474636976041
EAN: 3474636976041
Varenr.: 3474636976041
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LOreal Professionnel Vitamino Color Mask 250 ml
-6%168 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LOreal Professionnel Vitamino Color Mask 250 ml billede

Produktinformation

Expert Vitamino Color Mask-serien ger näring åt färgat hår på djupet och bidrar till långvarig färgbevarande. Maskens professionella formel berikad med resveratrol skyddar hårfibern från stress. Efter bara en minut får håret näring, vilket gör det starkare och mjukare vid beröring. Vitamino Co-lor hårmask ger ditt hår en mjuk känsla och ger ditt färgade hår en frisk glans. Vi rekommenderar att du använder Vitamino Mask tillsammans med Vitamino Color Shampoo eller Vitamino Color Soft Cleanser Shampoo.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Hårmaske
EAN: 3474636976041
Varenr.: C09929
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Masque (250 ml)
-25%208 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Vitamino Masque (250 ml) billede

Produktinformation

Professionel glansgivende hårmaske til farvet hår. Beriget med resveratrol, beskytter formlen håret mod at det knækker samtidig med at den bevarer glans i farvebehandlet hår. På ét minut bliver håret optimalt næret og blødere. L'Oréal Professionnel Serie Expert arbejder på at reducere produkternes miljøpåvirkning. Redesignet flaske med 95% genanvendt plast & lettere emballage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Maske
Vægt: 293g
Artikel nr.: E3571401
EAN: 3474636976041
Varenr.: B088552
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Vitamino Color Masque 250 ml
-25%208,5 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Vitamino Masque 250ml
226 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma
229 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Vitamino Masque 250 ml
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK155 kr184 krKøb
2Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
3Bangerhead DK208 kr208 krKøb
4NiceHair.dk208,5 kr208,5 krKøb
5Cocopanda DK226 kr226 krKøb
6Lyko DK229 kr229 krKøb
7NordicFeel DK278 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma i 180 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Ma de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026155 kr6 kr (4%)
14. jan. 2026149 kr1 kr (1%)
12. jan. 2026150 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026149 kr1 kr (1%)
17. dec. 2025150 kr1 kr (1%)
15. dec. 2025149 kr1 kr (1%)
4. dec. 2025150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret