Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml)

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637268466
Pris fra 199 krtil 307 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177,22 kr 5. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml
199 kr
Til butik
L'Oreal Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml billede

Produktinformation

Varemærke: L'Oreal, Navn: L'Oreal Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Hårmaske
EAN: 3474637268466
Varenr.: D40983
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask 250ml
216 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml)
-28%217 kr
Før 302 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml) billede

Produktinformation

[ANBEFALES TIL FARVET HÅR] Egnet til farvet og lysnet hår. Bevar farvens livlighed fra dag 1 i op til 100 dage*. [VIDENSKABELIG OPDAGELSE] Fra dag 1 efter farvning reflekterer håret alle 5 dimensioner af farvespektret. Men disse dimensioner ændrer sig over tid, hvilket fører til udvaskede og blegede farveresultater, nogle gange med uønskede nuancer. [PATENTERET TEKNOLOGI] Vitamino Color Spectrum-systemet, formuleret med ferulinsyre og citronsyre, låser farvepigmenterne inde i fibret for at bevare farvens livlighed fra dag 1 i op til 100 dage*. Efter brug af Rinse-off Mask bliver håret 98 % stærkere**, 92 % mere fugtet** og 64 % blødere i op til 72 timer***. [PROFESSIONEL FORMULA] Vitamino Color Spectrum-systemet giver effekt på de 5 farvedimensioner****. Glans: Ultra-høj glaslignende glans. Mætning: Rige, livlige farver. Kontrast: Optimal opfattelse mellem flere nuancer. Tone: Uønskede nuancer neutraliseres. Lyshed: Niveauet af lyshed og mørke er godt bevaret. *Instrumentelt test med det fulde Vitamino Color Spectrum-system. **Instrumentelt test efter påføring af Mask. ***Instrumentelt test (72 timer) efter påføring af Mask. ****Instrumentelt test efter brug af det fulde Vitamino Color Spectrum-system efter 4 uger.

Produktspecifikationer

Kategori: Maske
0
Artikel nr.: E4326400
EAN: 3474637268466
Varenr.: B097039
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml
219 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml
-25%226,5 kr
Før 302 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml
253 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask 250 ml
307 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK199 kr248 krKøb
2Cocopanda DK216 kr216 krKøb
3Bangerhead DK217 kr217 krKøb
4Beautycos DK219 kr248 krKøb
5NiceHair.dk226,5 kr226,5 krKøb
6Lyko DK253 kr253 krKøb
7NordicFeel DK307 kr307 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Mask (250 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026199 kr6 kr (3%)
19. apr. 2026205 kr14 kr (6%)
9. apr. 2026219 kr29,56 kr (16%)
8. apr. 2026189,44 kr4,46 kr (2%)
5. apr. 2026193,9 kr25,1 kr (11%)
4. apr. 2026219 kr25,1 kr (13%)
26. mar. 2026193,9 kr8,71 kr (5%)
24. mar. 2026185,19 kr4,07 kr (2%)
16. mar. 2026181,12 kr37,88 kr (17%)
15. mar. 2026219 kr37,88 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret