Gå til hovedindhold

L'Oreal L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml

L'OrealHårplejeEAN: 3474636975976
Pris fra 292 krtil 394 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 25. apr.

Sammenlign priser på L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml
292 kr
Til butik
L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Shampoo
Farve: 4
Artikel nr.: 3474636975976
EAN: 3474636975976
Varenr.: 8183457
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Vitamino Color Shampoo 1500 ml
298 kr
Til butik
Loreal Vitamino Color Shampoo 1500 ml billede

Produktinformation

Loreal Prof. Vitamino Color Shampoo giver næring til håret og beskytter glansen i det kemiske farvede hår. En shampoo med masser af pleje sensibelt hår. Shampooen efterlader et blødt, smidigt og blankt hår. Få en smukkere farve og en holdbar glans med Loreal´s Teknologi Color Guard System som forlænger farvens holdbarhed. Antioxiderende Vitamin E derivat beskytter farven mens hvedeprotein giver blødhed og glans. Shampooen indeholder aminosyrer som virker genopbyggende på evt. skadet, svækket hår fra den kemiske behandling. Med en duft af hindbær og æble vil du elske denne shampoo. Fordeles og masseres i vådt hår og skylles grundigt - gentag behandlingen, hvis nødvendigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 1500.00ml
Artikel nr.: 3474636975976
EAN: 3474636975976
Varenr.: 3474636975976
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Color Shampoo Colour Protection 1500 ml
394 kr
Til butik
L'Oréal Paris Color Shampoo Colour Protection 1500 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo, Colour Protection, 1500 mlDenne farvebeskyttende shampoo er specielt udviklet til farvet hår og hjælper med at bevare intensitet, glans og farvens holdbarhed mellem behandlingerne. Beriget med Res...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
EAN: 3474636975976
Varenr.: 3457322

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK292 kr331 krKøb
2Beautycos DK298 kr327 krKøb
3Proshop.dk394 kr394 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml

PriceData har fulgt prisen på L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 229,9 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo 1500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026292 kr16 kr (6%)
2. jun. 2026276 kr22 kr (7%)
1. jun. 2026298 kr22 kr (8%)
25. maj 2026276 kr22 kr (7%)
19. maj 2026298 kr6 kr (2%)
18. maj 2026292 kr6 kr (2%)
14. maj 2026298 kr22 kr (8%)
13. maj 2026276 kr22 kr (7%)
7. maj 2026298 kr15 kr (5%)
5. maj 2026283 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret