Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474636976027
Pris fra 144 krtil 287 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Serie Expert Blondifier Mask 250 ml
144 kr
Til butik
L'Oréal Paris Serie Expert Blondifier Mask 250 ml billede

Produktinformation

En plejende, lysreflekterende hårkur til blond hår.Denne nærende maske er beriget med Acaibær-ekstrakt, som udfylder, udjævner og nærer hårfibrene og forbedrer glansen i det blonde hår.Anvendelse:Påfør jævnt i nyvasket, håndklædetørt hår. Lad den virke I...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
EAN: 3474636976027
Varenr.: 3062901
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Blondifier Mask 250 ml
155 kr
Til butik
Loreal Blondifier Mask 250 ml billede

Produktinformation

En plejende, lysreflekterende hårkur til blond hår.Denne nærende maske er beriget med Acaibær-ekstrakt, som udfylder, udjævner og nærer hårfibrene og forbedrer glansen i det blonde hår. Anvendelse:Påfør jævnt i nyvasket, håndklædetørt hår. Lad den virke I 3-5 minutter og skyl grundigt. Afslut med conditioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 3474636976027
EAN: 3474636976027
Varenr.: 3474636976027
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LOreal Professionnel Blondifier Masque 250 ml
165 kr
Til butik
LOreal Professionnel Blondifier Masque 250 ml billede

Produktinformation

L'Oreal Serie Expert Blondifier Treatment Masque är en reparerande och ljusreflekterande inpackning för både fint och tjockt blont hår.Berikad med extrakt av acaibär som innehåller polyfenoler. Inpackningen reparerar, mjukgör och vårdar håret samtidigt som den framhäver det blonda hårets multidimensionella glans. Berikad med acaibärextrakt som innehåller polyfenoler som ger näring och hjälper till att mjukgöra skadat hår.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Hårmaske
EAN: 3474636976027
Varenr.: C09842
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Blondifier Masque (250ml)
-25%208 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Blondifier Masque 250 ml
-25%208,5 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml
278 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Blondifier Masque 250 ml
278 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Blondifier Masque 250ml
287 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk144 kr144 krKøb
2Beautycos DK155 kr184 krKøb
3Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
4Bangerhead DK208 kr208 krKøb
5NiceHair.dk208,5 kr208,5 krKøb
6Lyko DK278 kr278 krKøb
7NordicFeel DK278 kr278 krKøb
8Cocopanda DK287 kr287 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml i 105 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Mask 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026144 kr3 kr (2%)
14. apr. 2026147 kr8 kr (5%)
2. mar. 2026155 kr6 kr (4%)
20. feb. 2026149 kr4 kr (3%)
19. feb. 2026145 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret