Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml)

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637268442
Pris fra 229 krtil 318 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 19. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 5
229 kr
Til butik
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 5 billede

Produktinformation

Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum er et avanceret serum til farvet og lysnet hår, udviklet til at bevare en intens, glasklar glans.

Produktspecifikationer

Kategori: Behandling
Artikel nr.: E4326201
EAN: 3474637268442
Varenr.: 3325317
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 50 ml
229 kr
Til butik
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 50 ml billede

Produktinformation

L'Oreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum er den perfekte løsning til farvet hår, der har brug for ekstra glans og pleje. Dette serum er beriget med antioxidanter, der beskytter håret mod miljømæssige skader og forlænger farvens holdbarhed. Påfør en lille mængde i fugtigt eller tørt hår for at opnå en strålende glans og en silkeblød finish. Dette serum er velegnet til alle hårtyper og kan bruges dagligt for at holde håret sundt og glansfuldt.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3474637268442
EAN: 3474637268442
Varenr.: 3474637268442
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 50 ml
-25%237 kr
Før 316 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 50 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum er et serum til farvebehandlet og afbleget hår. Bevar en glasagtig glans* med resultater, der varer i op til 10 hårvaske**. Alfa-silane er en aktiv, plejende ingrediens uden vand, der sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Care
EAN: 3474637268442
Varenr.: 118296
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Vitamino Color Spectrum Hair Serum - Glass Shine 50 ml
237 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml)
-23%243 kr
Før 316 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 5
262 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum 50 ml
318 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK229 kr229 krKøb
2Beautycos DK229 kr258 krKøb
3NiceHair.dk237 kr237 krKøb
4Proshop.dk237 kr237 krKøb
5Bangerhead DK243 kr243 krKøb
6Lyko DK262 kr262 krKøb
7NordicFeel DK318 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Glass Shine Serum (50 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026229 kr58 kr (34%)
19. apr. 2026171 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026173 kr56 kr (24%)
9. apr. 2026229 kr29,86 kr (15%)
8. apr. 2026199,14 kr4,68 kr (2%)
5. apr. 2026203,82 kr25,18 kr (11%)
4. apr. 2026229 kr25,18 kr (12%)
26. mar. 2026203,82 kr9,15 kr (5%)
24. mar. 2026194,67 kr4,28 kr (2%)
16. mar. 2026190,39 kr38,61 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret