Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml

L'Oréal ParisHårplejeEAN: 3474637090586
Pris fra 129 krtil 218 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Scalp Advanced Leave-In Cream Treatment Anti-Discomfort 200 ml
129 kr
Til butik
L'Oréal Paris Scalp Advanced Leave-In Cream Treatment Anti-Discomfort 200 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Leave-In Cream Treatment, Anti-Discomfort, 200 ml Scalp Advanced Anti-Discomfort Leave-In Cream Treatment fra L'Oréal Professionnel er en skånsom leave-in behandling til følsom eller irriteret hovedbund, designet til at lindre kløe, ubehag og irritation, samtidig med at håret efterlades blødt, smidigt og velplejet. Den lette cremeformel trænger hurtigt ind i hovedbund og hår uden at tynges, og giver øjeblikkelig komfort og langvarig pleje. Produktet hjælper med at balancere hovedbunden, styrke håret og bevare fugt, samtidig med at det beskytter mod daglig stress og miljøpåvirkninger. Den praktiske 200 ml flaske gør behandlingen nem at anvende hjemme eller i salonen. Leave-in creme til følsom og irriteret hovedbund Lindrer kløe, ubehag og irritation Skånsom, plejende og fugtgivende Efterlader håret blødt, smidigt og let at style L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Discomfort Leave-In Cream Treatment giver beroliget hovedbund og velplejet hår, samtidig med at håret forbliver sundt, smidigt og nemt at style.

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 3474637090586
EAN: 3474637090586
Varenr.: 3457256
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal Professionnel - Scalp Advanced Anti-discomfort Treatment 200 Ml
159,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'ORÉAL PARIS L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Hair Treatment 200ml
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'ORÉAL PARIS L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Hair Treatment 200ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Hair Treatment 200mlScalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother Treatment från L'Oréal Professionnel Paris är specialutvecklad för känslig hårbotten. Den lätta gelen lugnar och lindrar hårbottenproblem intensivt och omedelbart utan att tynga ner. Håret reds omedelbart ut och blir mjukt. Redan efter den första användningen lugnas håret och förses fukt.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Hårmaske
EAN: 3474637090586
Varenr.: C37763
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml
218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK129 kr168 krKøb
2Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
3Teknikproffset DK169 kr218 krKøb
4CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced leave-in cremebehandling mod ubehag 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026129 kr30,95 kr (19%)
1. maj 2026159,95 kr30,95 kr (24%)
31. mar. 2026129 kr30,95 kr (19%)
27. mar. 2026159,95 kr38,05 kr (19%)
26. mar. 2026198 kr38,05 kr (24%)
8. mar. 2026159,95 kr13,05 kr (8%)
7. mar. 2026173 kr13,05 kr (8%)
14. feb. 2026159,95 kr8,05 kr (5%)
13. feb. 2026168 kr8,05 kr (5%)
5. feb. 2026159,95 kr8,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret