Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637106331
Pris fra 284 krtil 462 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 26. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Professionnel Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Activator Serum 90 ml
284 kr
Til butik
L´Oréal Professionnel Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Activator Serum 90 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'OR
Kategori: A
Farve: 4
Artikel nr.: VIV-KLOP790
EAN: 3474637106331
Varenr.: 24148893
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Aminexil Advanced Leave-In Scalp Treatment Serum 90 ml
293 kr
Til butik
L'Oréal Paris Aminexil Advanced Leave-In Scalp Treatment Serum 90 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Leave-In Scalp Treatment Serum, 90 mlAminexil Advanced Leave-In Scalp Treatment fra L'Oréal Professionnel er en professionel hårplejeserum, specielt udviklet til forebyggelse af hårtab og for at styrke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
EAN: 3474637106331
Varenr.: 3457230
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml)
-25%346 kr
Før 462 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) billede

Produktinformation

[HÅRTAB]: Det er en ond cirkel, og du vil gerne slippe af med det. [MODVIRKER HÅRTAB]: Aminexil Advanced Fuller & Stronger Activator Serum består af en skræddersyet formel til hår med tendens til hårtab. Dette letvægtsserum bekæmper hårtab og styrker hårfibrene, så håret bliver fyldigere og stærkere. Resultater på 6 uger* [HOVEDINGREDIENSER]: Koncentreret med 1,5 % aminexil for at blødgøre kollagen og styrke rodforankringen [TESTET UNDER DERMATOLOGISK KONTROL]: Udviklet af professionelle hårplejere og testet under dermatologisk kontrol [VIDENSKABELIGT DOKUMENTERET EFFEKT]: Fyldigere og stærkere hår på kun 6 uger* [FRISK DUFT]: En frisk sammensætning, omgivet af en forfriskende brise. [PRO TIP]: Påfør om aftenen efter et helt brusebad for optimal effekt. *Klinisk undersøgelse med 130 mænd i 6 uger.

Produktspecifikationer

Kategori: Til hårbunden
Vægt: 211g
Artikel nr.: E3871700
EAN: 3474637106331
Varenr.: B083357
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti Hairloss Activator Serum 90 ml
-25%346,5 kr
Før 462 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-Hair L
452 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss Activator Serum 90 ml
457 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml
462 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK284 kr323 krKøb
2Proshop.dk293 kr293 krKøb
3Bangerhead DK346 kr346 krKøb
4NiceHair.dk346,5 kr346,5 krKøb
5Cocopanda DK452 kr452 krKøb
6NordicFeel DK457 kr457 krKøb
7Lyko DK462 kr462 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Loss Professional Serum 90 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026284 kr9 kr (3%)
2. jun. 2026293 kr36 kr (14%)
1. jun. 2026257 kr2 kr (1%)
30. maj 2026255 kr3 kr (1%)
28. maj 2026258 kr4 kr (2%)
26. maj 2026254 kr6 kr (2%)
25. maj 2026260 kr110 kr (30%)
24. maj 2026370 kr21 kr (6%)
23. maj 2026349 kr56 kr (19%)
4. apr. 2026293 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret