Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml)

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637106331
Pris fra 258 krtil 457 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 26. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Professionnel Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Activator Serum 90 ml
258 kr
Til butik
L´Oréal Professionnel Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Activator Serum 90 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'OR
Kategori: A
Farve: 4
Artikel nr.: VIV-KLOP790
EAN: 3474637106331
Varenr.: 24148893
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti Hairloss Activator Serum 90 ml
-25%346,5 kr
Før 462 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti Hairloss Activator Serum 90 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Aminexil Advanced Strengthening Anti Hairloss Activator Serum er et effektivt hårserum, der **mindsker hårtab og styrker hårfiberen** for et fyldigere og stærkere hår. Serummet er velegnet til alle hårtyper og er ideelt til kvinder med et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Care
EAN: 3474637106331
Varenr.: 104467
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml)
-20%371 kr
Før 462 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) billede

Produktinformation

[HÅRTAB]: Det er en ond cirkel, og du vil gerne slippe af med det. [MODVIRKER HÅRTAB]: Aminexil Advanced Fuller & Stronger Activator Serum består af en skræddersyet formel til hår med tendens til hårtab. Dette letvægtsserum bekæmper hårtab og styrker hårfibrene, så håret bliver fyldigere og stærkere. Resultater på 6 uger* [HOVEDINGREDIENSER]: Koncentreret med 1,5 % aminexil for at blødgøre kollagen og styrke rodforankringen [TESTET UNDER DERMATOLOGISK KONTROL]: Udviklet af professionelle hårplejere og testet under dermatologisk kontrol [VIDENSKABELIGT DOKUMENTERET EFFEKT]: Fyldigere og stærkere hår på kun 6 uger* [FRISK DUFT]: En frisk sammensætning, omgivet af en forfriskende brise. [PRO TIP]: Påfør om aftenen efter et helt brusebad for optimal effekt. *Klinisk undersøgelse med 130 mænd i 6 uger.

Produktspecifikationer

Kategori: Til hårbunden
Vægt: 211g
Artikel nr.: E3871700
EAN: 3474637106331
Varenr.: B083357
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-Hair L
414 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Serie Expert Anti-Hair Lo
414 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss Activator Serum 90 ml
457 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
2NiceHair.dk346,5 kr346,5 krKøb
3Bangerhead DK371 kr371 krKøb
4Cocopanda DK414 kr414 krKøb
5Lyko DK414 kr414 krKøb
6NordicFeel DK457 kr457 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) i 187 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Strengthening Anti-hair loss activator serum (90 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026258 kr4 kr (2%)
26. maj 2026254 kr6 kr (2%)
25. maj 2026260 kr110 kr (30%)
24. maj 2026370 kr21 kr (6%)
23. maj 2026349 kr56 kr (19%)
4. apr. 2026293 kr14 kr (5%)
25. mar. 2026279 kr13 kr (4%)
24. mar. 2026292 kr13 kr (5%)
21. mar. 2026279 kr3 kr (1%)
20. mar. 2026276 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret