Gå til hovedindhold

Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white

LogitechTastaturerEAN: 5099206086579
Pris fra 340 krtil 499,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 159,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Off-White - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Hvid
340 kr
Til butik
Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Off-White - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, trådløs, 2.4 GHz, Nordisk, off-white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-009201
EAN: 5099206086579
Varenr.: 2793790
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
357 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white
394 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Slim Wireless Combo Mk470 Trådløs Nordisk
424 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Slim Wireless Combo MK470 (Nordisk, off-white)
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Slim Wireless Combo MK470 (Nordisk, off-white)
-2%449 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
459 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Mk470 - Trådløs Mus Og Tastatur - Hvid
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK340 kr379 krKøb
2CompuMail DK357 kr357 krKøb
3CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
4Dustin DK424 kr510,25 krKøb
5Boligcenter DK429 kr429 krKøb
6Vivas DK449 kr518 krKøb
7Ultrashop459 kr459 krKøb
8Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white

PriceData har fulgt prisen på Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white i 169 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - off-white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026340 kr11 kr (3%)
30. maj 2026351 kr6 kr (2%)
29. maj 2026345 kr6 kr (2%)
28. maj 2026351 kr2 kr (1%)
27. maj 2026349 kr4 kr (1%)
25. maj 2026353 kr4 kr (1%)
24. maj 2026349 kr5 kr (1%)
23. maj 2026354 kr9 kr (3%)
22. maj 2026345 kr3 kr (1%)
21. maj 2026348 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret