Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth

LogitechTastaturerEAN: 5099206132191
Pris fra 801 krtil 1.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 298 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 801 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs
801 kr
Til butik
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs billede

Produktinformation

Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013777
EAN: 5099206132191
Varenr.: 1003658956
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth
814 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business - Tastatur - Nordisk - Grå
817 kr
Til butik
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business - Tastatur - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Premium kontor tastatur, størrelse: 100%-type, trådløs teknologi: Logi Bolt 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, genopladelig, batterilevetid: op til 4 måneder, lav profil keycaps, scissor switche, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: grafit.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013777
EAN: 5099206132191
Varenr.: 3410792
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature K980 Solar+ For Business Trådløs Nordisk
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth
-6%939 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth
-6%959 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs
1.039 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Solar+ trådløst tastatur K980
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK801 kr801 krKøb
2CS MEGASTORE DK814 kr853 krKøb
3Proshop DK817 kr856 krKøb
4Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
5Boligcenter DK939 kr939 krKøb
6Vivas DK959 kr1.028 krKøb
7Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
8Komplett DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth i 172 dage. Laveste pris i perioden er 801 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 893 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 801 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst fuldstørrelse tastatur med Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026801 kr6 kr (1%)
2. jun. 2026807 kr1 kr (0%)
30. maj 2026808 kr6 kr (1%)
27. maj 2026802 kr6 kr (1%)
26. maj 2026808 kr6 kr (1%)
25. maj 2026814 kr12 kr (1%)
24. maj 2026802 kr1 kr (0%)
23. maj 2026801 kr7 kr (1%)
18. maj 2026808 kr6 kr (1%)
17. maj 2026814 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret