Gå til hovedindhold

Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white)

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206105324
Pris fra 516 krtil 589 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 440 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 516 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk
516 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTZ - tysk - off-white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011022
EAN: 5099206105324
Varenr.: 1000665282
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk
519 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Signature MK650 Combo for Business Opdag Logitech Signature MK650 Combo for Business, den perfekte løsning til professionelle, der søger effektivitet og komfort i deres arbejdsplads. Dette sæt inkluderer både et ergonomisk tastatur og en præcisio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Håndledsstøtter
EAN: 5099206105324
Varenr.: 120712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature MK650 Combo for Business, hvid
-10%569 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature MK650 Combo for Business, hvid billede

Produktinformation

Produktivt sæt til kontoretLogitech Signature MK650 Combo for Business er et trådløst sæt med fuldstørrelse tastatur og højrehånds mus, der gør hverdagens arbejde mere behageligt og effektivt. Det hvide, monokrome design passer rent ind på skrivebordet, og den integrerede håndledsstøtte giver ekstra komfort under længere skrive-sessioner. Med trådløs rækkevidde på 10 m og stabil Bluetooth-forbindelse kan du arbejde frit uden kabler.Designet til komfort og driftssikkerhedTastaturet er lige i stilen, har 118 taster, numerisk tastatur og multimedietaster til hurtige genveje. Det er spildafvisende op til 60 ml og har LED-indikatorer. Membran-taster med 3,2 mm vandring giver en rolig skriveoplevelse, og den høje holdbarhed er dokumenteret med 20 mio. tastetryk. Musen har 5 knapper, fremad-knap og hyper-hurtig scrolling til lange dokumenter. Oplagt til kontorbrug.Lang batteritid og bred systemunderstøttelseSættet drives af alkaliske AA-batterier, som følger med. Tastaturet holder op til 36 måneder, mens musen holder op til 24 måneder. Det fungerer med Windows, macOS, Linux, ChromeOS samt iOS, iPadOS og Android. Nano USB-modtager (Type-A) medfølger, og du kan også bruge Bluetooth Low Energy 5.1.Forbindelse: Trådløs Bluetooth Low Energy, USB nano-modtager (Type-A)Trådløs rækkevidde: 10 mTastatur: 118 taster, fuld størrelse, QWERTZ (tysk), membran, tastvandring 3,2 mmHåndledsstøtte: JaBelysning: Nej; LED-indikatorer: JaSpildafvisende: Op til 60 mlMål tastatur (H × B × D): 2,43 × 45,831 × 19,35 cmVægt tastatur: 0,700 kgMus: Højrehånd, 5 knapper, hjul, 4.000 DPI, optiskMål mus (B × D × H): 6,1 × 10,82 × 3,88 cm; Vægt: 101,4 gStrøm: AA-batterier (tastatur 2 stk., mus 1 stk.), medfølgerBatterilevetid: Tastatur op til 36 måneder; mus op til 24 månederUnderstøttede syst...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.05g
EAN: 5099206105324
Varenr.: 1922210
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature MK650 Combo for Business, hvid
-9%589 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK516 kr516 krKøb
2Ultrashop519 kr519 krKøb
3Boligcenter DK569 kr569 krKøb
4Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 423 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 618 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 470 kr.

Den nuværende pris på 516 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business - trådløst tastatur og mus (QWERTZ, tysk, off-white) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026516 kr27 kr (6%)
16. maj 2026489 kr49 kr (11%)
17. apr. 2026440 kr14 kr (3%)
11. apr. 2026454 kr14 kr (3%)
18. mar. 2026468 kr4 kr (1%)
14. mar. 2026464 kr4 kr (1%)
12. feb. 2026468 kr106 kr (18%)
7. feb. 2026574 kr44 kr (7%)
6. feb. 2026618 kr195 kr (46%)
23. jan. 2026423 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret