Gå til hovedindhold

Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206097193
Pris fra 232 krtil 419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Hvid
232 kr
Til butik
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-006238
EAN: 5099206097193
Varenr.: 1000049182
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white
233 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Large Wireless Off-White - Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid
239 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Large trådløs mus Offwhite
277 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Hvid
329 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Signature M650 L - 2000 DPI - hvid
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Signature M650 L - 2000 DPI - hvid
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2CS MEGASTORE DK233 kr272 krKøb
3Proshop DK239 kr278 krKøb
4Komplett DK277 kr277 krKøb
5Ultrashop329 kr329 krKøb
6Boligcenter DK399 kr399 krKøb
7Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white i 181 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026232 kr9 kr (4%)
8. maj 2026241 kr21 kr (8%)
7. maj 2026262 kr3 kr (1%)
6. maj 2026259 kr3 kr (1%)
2. maj 2026262 kr3 kr (1%)
1. maj 2026259 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026262 kr7 kr (3%)
26. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026269 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret