Gå til hovedindhold

Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

LogitechEAN: 5099206134669
Pris fra 427 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Comfort Plus M850 L Optisk Trådløs Hvid
427 kr
Til butik
Logitech Signature Comfort Plus M850 L Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - højrehåndet - optisk - 6 knapper - trådløs - Bluetooth 5.2 LE - off-white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-007716
EAN: 5099206134669
Varenr.: 1004280220
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
449 kr
Til butik
Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs Kontormus, trådløs teknologi: Bluetooth x, batteri: 1x AA , batterilevetid (op til): 24 måneder, optisk sensor 400 - 4000 dpi (med justerbar dpi knap), 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 160 gram, kompatibilitet: Windows, Software: Logi Options+, hvid - Mød Signature Comfort Plus M850 L: Logitechs første mus med en håndfladestøtte for et blødt sted under din hånd. Nyd behagelige sidegreb, stille klik, SmartWheel rulning og ubesværet Bluetooth-parring. Opret trådløs forbindelse problemfrit til Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS og Android, og nyd op til 24 måneders batterilevetid. Logitechs første mus med håndfladestøtte: Den indbyggede håndfladestøtte på den konturerede mus giver dig et behageligt sted til hånden, så lange arbejdstimer føles lidt mere komfortable Føl en naturlig, sikker pasform: Formet til højrehåndede brugere med de fleste håndstørrelser hjælper denne komfortable mus med behagelige sidegreb dig med at forblive afslappet og have kontrollen, time efter time Rul hurtigere, bevar fokus: Rul linje for linje eller sus gennem sider med SmartWheel; stille klik reducerer støj i delte kontorer eller hjemmekontorer Gør den til din egen: Tilpasningsbare knapper via Logi Options+ tilpasser sig dine opgaver og hjælper dig med at gøre mere; i appen kan du øge produktiviteten på tværs af apps, justere DPI-niveauer og personliggøre din arbejdsgang. Enkle forbindelser: Tilslut denne mus til flere enheder med Bluetooth-parring, og skift derefter øjeblikkeligt mellem op til 3 enheder med Easy- Switch-bare et tryk, ingen dongle nødvendig; perfekt til multitasking Strøm, der bare bliver ved: Logitech Signature Comfort M850 L trådløs Bluetooth-mus holder strøm i op til 24 måneder-ingen konstante batteriskift Fungerer på næsten alle platforme: Kompatibel med Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS og Android; én mus til alle dine enheder og bordopsætninger Designet med bæredygtighed for øje: Plastdelene i Signature Comfort Plus M850 L er fremstillet med mindst 49% genanvendt plast fra forbrugeraffald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007716
EAN: 5099206134669
Varenr.: 3460083
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Signature Comfort M850 L trådløs mus (hvid)
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK427 kr427 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3Komplett DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid i 9 dage. Laveste pris i perioden er 427 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 438 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026427 kr22 kr (5%)
26. maj 2026449 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret