Gå til hovedindhold

Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk

LogitechEAN: 5099206105140
Pris fra 387 krtil 659 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 272 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk
387 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTZ - tysk - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010994
EAN: 5099206105140
Varenr.: 1000665270
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit
-7%549 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit billede

Produktinformation

Effektivt trådløst tastatur og mus til kontoretSignature MK650 Combo for Business er et komplet sæt til professionelt brug med fuldendt kontorkomfort og stabil trådløs forbindelse. Det fuldstore tastatur har håndledsstøtte, multimedietaster og justerbar højde, så lange arbejdsdage bliver mere behagelige. Den medfølgende højrehånds-mus leverer præcis, optisk styring med op til 4.000 DPI og hurtig rulning for lynhurtig navigation.Designet til hverdagens kravTastaturet er lige, sprøjtebestandigt op til 60 ml og uden bagbelysning for lang batteritid. Tasterne er membran-typen med høj profil og en levetid på op til 20 millioner anslag. Sættet leveres med nano USB-modtager og fungerer trådløst via Bluetooth med rækkevidde op til 10 m. Musen har 5 knapper inkl. fremad-funktion og holdbare trykknapper. Ideelt til kontorarbejde på Windows, MacOS, Linux, ChromeOS samt iOS/iPadOS og Android.Forbindelse: Trådløs, Bluetooth 5.1, USB Type-A nano-modtagerRækkevidde: 10 mTastatur: Fuld størrelse (100 %), 118 taster, QWERTZ, tysk sprogTasteprofil og -switch: Høj profil, membran; vandafvisende op til 60 mlHåndledsstøtte: Ja; justerbar tastaturhøjde: JaMus: Højrehånds, optisk, 4.000 DPI, 5 knapper, vertikal rulning, hyper-hurtig rulningBatterier: AA (2 til tastatur, 1 til mus), alkaliske; batterilevetid tastatur: 36 måneder; mus: 24 månederMål tastatur (H × B × D): 2,43 × 45,831 × 19,35 cm; vægt: 700,23 gMål mus (H × B × D): 10,82 × 6,1 × 3,88 cm; vægt: 101,4 gUnderstøttede systemer: Windows, MacOS, Linux, ChromeOS, iOS 14–15, iPadOS, Android 8.0–12.0...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.12g
EAN: 5099206105140
Varenr.: 1919844
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit
-7%569 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.12g
EAN: 5099206105140
Varenr.: 1919844
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK650 FOR BUSINESS GRAPHITE -
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK387 kr387 krKøb
2Boligcenter DK549 kr549 krKøb
3Vivas DK569 kr648 krKøb
4Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 387 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026387 kr1 kr (0%)
6. maj 2026388 kr1 kr (0%)
2. maj 2026389 kr6 kr (2%)
1. maj 2026395 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026394 kr5 kr (1%)
26. apr. 2026389 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026388 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026390 kr5 kr (1%)
6. mar. 2026395 kr5 kr (1%)
1. mar. 2026390 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret