Gå til hovedindhold

Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå

LogitechTastaturerEAN: 5099206105607
Pris fra 344 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 307 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 344 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs US International
344 kr
Til butik
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010945
EAN: 5099206105607
Varenr.: 1000682212
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå
351 kr
Til butik
Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå billede

Produktinformation

Tastatur, tynd design, trådløs Bluetooth LE med Logitech LOGI Bolt USB modtager, op til 10 meters rækkedvidde, QWERTY, amerikansk (ISO) layout, grafit SIGNATURE K650 passer perfekt ind i dine daglige behov på arbejdet med opgraderede genveje og integreret håndledsstøtte. Få den komfort, du har brug for til lange timer ved dit skrivebord. Med et spildsikkert design, der er nemt at rengøre og op til 36 måneders batterilevetid, kan du flytte det bekvemt og nemt uden ledninger i vejen.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010945
EAN: 5099206105607
Varenr.: 3106538
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Signature K650 trådløst tastatur - US International, grafit
-13%419 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Signature K650 trådløst tastatur - US International, grafit billede

Produktinformation

Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafitSIGNATURE K650 passer perfekt ind i dine daglige behov på arbejdet med opgraderede genveje og integreret håndledsstøtte. Få den komfort, du har brug for til lange timer ved dit skrivebord. Med et spildsikkert design *, der er nemt at rengøre og op til 36 måneders batterilevetid **, kan du flytte det bekvemt og nemt uden ledninger i vejen.GenereltBeskyttelse: Spild-resistentBredde: 45.73 cmDybde: 19.35 cmEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: TastaturFunktion for genvejstast: MultimedielydløsscreenshotwebGrænseflade: Bluetooth 5.1Håndledsstøtte: JaHøjde: 2.4 cmJusterbar højde: JaMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Placering og layout: QWERTY US InternationalTrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerType: TrådløsVægt: 700.23 gDiverseFarve: GrafitVirker med Chromebook: JaProgrammer & SystemkravOS nødvendig: LinuxGoogle Chrome OSAndroid 8.0 (Oreo) eller senereApple MacOS 10.15 eller nyereApple iOS 14 eller senereApple iPadOS 14 eller senereWindows 10/11 eller senereBatteriAntal installeret: 2Driftstid (op til): 36 måne...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.93g
EAN: 5099206105607
Varenr.: 2078893
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature K650 trådløst tastatur - US International, grafit
-12%439 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs US International
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK344 kr344 krKøb
2Proshop DK351 kr390 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb
5Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 356 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 326 kr.

Den nuværende pris på 344 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Logitech Signature K650 - Graphite - US (ISO) - Tastatur - Universal - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026344 kr13 kr (4%)
22. apr. 2026331 kr20 kr (6%)
15. apr. 2026311 kr6 kr (2%)
14. apr. 2026317 kr6 kr (2%)
11. apr. 2026311 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026309 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026307 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026308 kr2 kr (1%)
26. mar. 2026310 kr3 kr (1%)
8. mar. 2026307 kr38 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret