Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206112339
Pris fra 773 krtil 1.059 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 755 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 773 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs US International
773 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tastkontakt: Scissor-Key - grafit - med Palm Rest

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011589
EAN: 5099206112339
Varenr.: 1001280160
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
831 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort billede

Produktinformation

Premium lav profil tastatur, størrelse: fuld størrelse, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, batteri: 1500 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 5 måneder, lav profil keycaps, medie knapper, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: engelsk (US) QWERTY, Software: Logi Options+ , farve: grafit / sort. - Behersk dit fow som aldrig før med MX Keys S - et lavprofleret trådløst tastatur, der giver dig mulighed for en hurtig, glidende og præcis skriveoplevelse, smart belysning og tilpassede, tidsbesparende Smart Actions.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-011589
EAN: 5099206112339
Varenr.: 3193217
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs US International
999 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S Tastatur - Trådløs US International Oplev den ultimative skriveoplevelse med Logitech MX Keys S Tastatur. Dette trådløse membran-tastatur er designet til at imødekomme behovene hos både professionelle og kreative brugere. Med sin slanke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206112339
Varenr.: 120585
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur Logitech MX Keys S - grafit, fuld størrelse
1.039 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur Logitech MX Keys S - grafit, fuld størrelse
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK773 kr773 krKøb
2Proshop DK831 kr870 krKøb
3Ultrashop999 kr999 krKøb
4Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
5Vivas DK1.059 kr1.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 114 dage. Laveste pris i perioden er 750 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 799 kr.

Den nuværende pris på 773 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026773 kr7 kr (1%)
27. maj 2026780 kr9 kr (1%)
25. maj 2026771 kr7 kr (1%)
23. maj 2026778 kr6 kr (1%)
22. maj 2026784 kr7 kr (1%)
21. maj 2026791 kr7 kr (1%)
20. maj 2026798 kr16 kr (2%)
19. maj 2026814 kr9 kr (1%)
17. maj 2026805 kr9 kr (1%)
16. maj 2026796 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret